Хетафе — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 21:28 25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Хетафе - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Хетафе (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 2:1 (2:1)
Голи: M. Greenwood (33), Майораль (45) — Л. Рамазані (7)

Попередження: Ріко (24), Омар Альдерете (28), J. Бордалас Хіменес (30), Гонсалес (52), Баптистао (60), Л. Рамазані (63), Іддрісу Баба (64)

Огляд матчу Гетафе — Альмерія:

У напруженому матчі Ла Ліги «Гетафе» зумів здобути впевнену перемогу над «Альмерією» з рахунком 2:1 на стадіоні «Колізей». Рахунок у перерві був 2:1, і обидві команди наполегливо билися до фінального свистка. «Альмерія» заявила про себе вже на самому початку гри, коли Л. Рамазані забив фантастичний гол на 7-й хвилині. Це задало тон захопливому та конкурентному матчу. Розчарування «Гетафе» почало наростати: на 24-й хвилині жовту картку отримав Д. Ріко, потім О. Альдерете та Х. Бордалас Хіменес, які також отримали вилучення на 28-й та 30-й хвилинах відповідно. Однак «Гетафе» відреагував рішуче, зробивши заміну на 30-й хвилині: замість О. Родрігеса вийшов Х. А. Кармона. Ця заміна, схоже, принесла свої плоди: на 33-й хвилині М. Грінвуд зрівняв рахунок, а перед самою перервою «Гетафе» вийшов уперед: на 45-й хвилині Б. Майораль забив гол. Майораль забив гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу перед другим таймом. На початку другого тайму «Альмерія» продемонструвала рішучість зрівняти рахунок.

На 52-й хвилині жовту картку отримав Е. Гонсалес, на 60-й хвилині — Лео Баптистао, на 63-й і 64-й хвилинах — Л. Рамазані та І. Баба відповідно. Обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. В Альмерії на 67-й хвилині замість Лазаро вийшов А. Ембарба, а на 68-й хвилині замість А. Позо — Х. Мендес. Мендес. Водночас «Гетафе» зробив заміну на 72-й хвилині, замінивши Х. Латаса на К. Алена. На 75-й хвилині «Альмерія» зробила третю заміну: Л. Робертоне замінив Г. Мелеро. Гетафе відповів двома замінами поспіль: на 89-й хвилині Ф. Ангілері замінив М. Грінвуда, а потім Х. Мата змінив Б. Майораля. В останній спробі врятувати очко Альмерія зробила ще дві заміни на 83-й і 84-й хвилинах: Л. Незважаючи на всі зусилля «Альмерії», оборона «Гетафе» вистояла, і матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Гетафе». Цей напружений поєдинок продемонстрував інтенсивність і конкурентність футбольної Ла Ліги, тримаючи вболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Гетафе, Альмерія — Бетіс.