15-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 2:0. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 16:50 Цього вікенду відбуваються матчі 15-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 26 ... 15-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 2:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 15-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 26 листопада, зустрічалися київське «Динамо» і «Рух». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Юрій Юр'єв

Чемпіонат України. 15-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «РУХ» (Львів) — 2:0 (2:0)
Голи:
Тимчик (6), Кабаєв (43)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 25.Дячук, 34.Сирота, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 89) — 20.Караваєв (2.Вівчаренко, 75), 29.Буяльський (К), 22.Кабаєв — 77.Беніто (11.Ванат, 61).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 9.Пономаренко, 23.Малиш, 32.Михавко, 37.Царенко, 40.Біловар, 92.Рамадані.

«Рух»: 1.Герета, 77.Сич, 92.Слюбік, 29.Дідик, 93.Роман, 35.Едсон (15.Підгурський, 26), 63.Сапуга (К), 30.Таллес (8.Карабін, 75), 9.Квасниця, 11.Соломон (7.Климчук, 54), 19.Пастух.
Запасні: 23.Ледвій, 79.Паньків, 4.Холод, 6.Довгий, 26.Альваренга, 71.Федор, 73.Лях, 75.Кітела.

«Рух» у дебюті зустрічі спробував узяти м’яч під свій контроль і це львівській команді доволі непогано вдавалося. Ось тільки динамівці намагалися діяти гранично уважно, пресингували суперника на його половині поля, і на 6-й хвилині це дало результат: Тимчик миттєво зреагував на невдалий удар від воріт у виконанні Герети, перехопив м’яч, наблизився до штрафного майданчика і потужним ударом вразив ближній кут воріт «Руху» — 1:0.

Пропустивши гол, гості не тільки продовжили володіти м’ячем, а й перевели гру на половину поля «Динамо». І на 12-й хвилині зустрічі львів’яни могли зрівнювати рахунок: під час повторної подачі у штрафний майданчик «біло-синіх» після кутового м’яч опинився просто в ногах у Слюбіка, який перебував у воротарському майданчику, але той не наважився на удар сходу, а м’яч прийняв невдало, і той одразу ж став здобиччю Бущана.

Надалі «Рух» продовжував володіти дуже відчутною перевагою, змушуючи динамівців практично безперервно займатися оборонними діями. Ось тільки до фактичної гостроти біля воріт Бущана гості справу не доводили. Лише на 34-й хвилині матчу львів’яни створили наступний гольовий момент: після подачі з кутового Дідик виграв позиційну боротьбу в суперників у штрафному майданчику «Динамо», без перешкод завдав удару головою метрів із восьми, але в ціль не влучив — м’яч пролетів поряд із дальньою штангою.

Ну а більшого «Рух» у першому таймі домогтися не зумів. А ось «Динамо» незадовго до свистка на перерву зуміло розвинути свій успіх. І знову після невдалої гри голкіпера львівської команди: той, вибиваючи м’яч від воріт, віддав його фактично в боротьбу, яку в суперника виграв Кабаєв і, увірвавшись у штрафний майданчик, ефектним обвідним ударом вразив ворота гостей — 2:0.

На другий тайм «Рух» відверто не вистачило. Складно сказати, наскільки морально, але фізично — точно: від колишньої інтенсивності львів’ян та їхнього безперервного пресингу не лишилося й сліду. Як результат, «Динамо» з відновленням гри заволоділо повною перевагою. Ось тільки моментів біля воріт гостей кияни не створювали. У цьому відрізку матчу можна відзначити лише удар Кабаєва, з яким упевнено впорався Герета.

Ну а ближче до 70-ї хвилини матчу трохи втомилося і «Динамо». І гості стали частіше чіплятися за м’яч, а потім з’явилися і контратаки в їхньому виконанні. Щоправда, видовищність самої гри при цьому значно впала. Вона стала проходити сумбурно і з великою кількістю зупинок. Про гостроту мова і зовсім не йшла. Однак не можна не відзначити два моменти, що виникли в самій кінцівці гри. На 84-й хвилині матчу Ванат взяв гру на себе, увірвався до штрафного майданчика і зважився на удар практично з нульового кута, і м’яч ледь не чиркнув об дальню штангу. А на 89-й хвилині зустрічі все той же Ванат завдав потужного удару вже з правої частини штрафного, і в цьому випадку «Рух» виручив Герета. Два хороших моменти, але голів у другому таймі вболівальники так і не дочекалися — 2:0, перемога команди Олександра Шовковського.

Після зіграних матчів «Динамо» має у своєму активі 22 очки і посідає 6-те місце в турнірній таблиці першості, відстаючи від лідируючого «Кривбасу» на 8 очок, але маючи при цьому три матчі в запасі.

У наступному турі на «Динамо» чекає гостьовий матч із «Минаєм». Ця зустріч відбудеться найближчої неділі, 3 грудня, у Минаї на стадіоні «Минай» (початок — о 13:00).