Рома — Удінезе — 3:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 20:58 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Удінезе — 3:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Удінезе (Італія).

Рома - Удинезе - 3:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Удинезе - 3:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Рома (Рим) — Удінезе (Італія) — 3:1 (1:0)
Голи: Манчіні (20), Дібала (81), С. Ель Шаараві (90) — F. Thauvin (57)

Попередження: J. Феррейра (19), Л. Самарджич (26), Ісаак Успіх (28), Пеллегріні (33)

Огляд матчу Рома — Удінезе:

АС Рома здобула перемогу над Удінезе в матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» АС Рома приймала Удінезе на легендарному «Стадіо Олімпіко» в напруженому поєдинку Серії А, який тримав уболівальників у напрузі. За рахунку 1:0 на користь господарів поля, «Рома» продовжила домінувати в другому таймі і здобула переконливу перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу був енергійним, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Однак «Удінезе» швидко опинився в скрутному становищі, коли на 19-й хвилині Ж. Феррейра отримав жовту картку. Це раннє попередження задало тон напруженому поєдинку, і «Рома», скориставшись вразливістю суперника, на 20-й хвилині зуміла вирвати перемогу. Гол забив Дж. Манчіні, чим привів у сказ своїх пристрасних уболівальників. Під час матчу «Удінезе» насилу відновлював контроль над ситуацією і здійснював численні фоли. Жовті картки швидко отримали Л. Самарджич, Л. Самарджич та І. Успіх, залишивши команду в невигідному становищі. Не витримавши конкуренції, «Рома» також отримала жовту картку на 33-й хвилині, коли агресивна гра Л. Пеллегріні привернула увагу судді. У другому таймі «Удінезе» з новою силою почав чинити опір, відчайдушно намагаючись зрівняти рахунок.

Зусилля принесли свої плоди на 57-й хвилині, коли Ф. Товен зрівняв рахунок. Не бажаючи задовольнятися нічиєю, «Рома» на 63-й хвилині зробила дві вирішальні заміни. Л. Спінаццола вийшов замість С. Ель-Шаараві, а Л. Пеллегріні був замінений на С. Азмуна. На 69-й хвилині «Удінезе» також здійснив заміну, випустивши замість Л. Самарджича С. Ловрича, в надії переломити хід матчу на свою користь. На 77-й хвилині «Рома» зробила подвійну заміну. Р. Карсдорп вийшов замість Н. Залевскі, а Л. Паредес поступився своїм місцем Е. Бове, прагнучи зміцнити свою перевагу і закріпити перемогу. На 79-й хвилині «Удінезе» відповів своїми замінами, замінивши Ф. Таувіна і Ж. Феррейру на Л. Лукку і К. Кабаселе відповідно. На 81-й хвилині зусилля «Роми» виправдалися, коли П. Удінезе спробував врятувати матч, зробивши останню заміну на 82-й хвилині: замість Х. Камари на поле вийшов Ж. Земура. Під кінець часу «Рома» продемонструвала свою рішучість і на 90-й хвилині оформила перемогу. С. Ель-Шаараві знайшов крапку в сітці воріт, завершивши матч із рахунком 3:1 на користь господарів поля. Перемога «Роми» над «Удінезе» продемонструвала стійкість і вміння зберігати контроль над ситуацією впродовж усього матчу. Згуртованість команди та сильні індивідуальні якості зіграли вирішальну роль у досягненні перемоги, порадувавши своїх палких уболівальників на «Стадіо Олімпіко».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Рома, Удінезе — Верона.