Ліон — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 23:40 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Лілль (Франція).

Лион - Лилль - 0:2. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Лилль - 0:2. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Ліон (Франція) — Лілль (Франція) — 0:2 (0:2)
Голи: J. David (27), T. Santos (32)

Попередження: Габріель Гудмундссон (13), T. Santos (32), Бальде (66), Пол Акуоку (72)

Огляд матчу Ліон — Лілль:

У захопливому матчі між «Ліоном» і «Ліллем» на стадіоні «Groupama» «Лілль» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0. Незважаючи на активну гру «Ліона» у другому таймі, вони не змогли переломити перевагу «Лілля». Матч продемонстрував конкурентоспроможність Ліги 1 і якість обох команд, які брали участь у ньому. Лілль впевнено розпочав гру, швидко затвердивши свою перевагу на полі. На 13-й хвилині відбулася перша серйозна подія в матчі, коли гравець «Лілля» Г. Гудмундссон отримав жовту картку за необережну атаку. На 27-й хвилині «Лілль» вирвався вперед, забивши приголомшливий гол у виконанні Ж. Давида. Захист «Ліона» був приголомшений, коли Давид майстерно переправив м’яч у сітку, забезпечивши «Ліллю» заслужену перевагу. Лише через п’ять хвилин «Лілль» збільшив свою перевагу, коли Т. Сантос забив ще один чудовий гол. Гол Сантоса продемонстрував атакувальну майстерність «Лілля» і залишив «Ліону» нелегке завдання. На початку другого тайму «Ліон» зробив три заміни, намагаючись переломити хід гри. С. Альверо замінив П. Акуоку, М. Діавара — Р. Черкі, а А. Лаказ. Черкі, а А. Лаказетт — М. Бальде. Ці заміни додали грі «Ліона» нових сил, але пробити стійку оборону «Лілля», як і раніше, не вдавалося. На 66-й хвилині М. Бальде отримав жовту картку, що посилило розчарування «Ліона». Однак «Ліон» продовжував боротися, і на 65-й хвилині Т. Кадевер замінив Д. Ловрена.

Поява Кадевера додала атаці «Ліона» темпу і креативності, але оборона «Лілля» залишалася непохитною. Попри посилення тиску «Ліона», «Ліллю» вдалося втримати свої позиції. Розчарування «Ліона» призвело до серії вилучень: на 72-й хвилині жовті картки отримали П. Акуоку та М. Бальде. На 80-й хвилині «Ліон» зробив останню заміну: С. Діоманде замінив Д. Морейру. Однак ця заміна не змінила результат матчу, і «Лілль» продовжував домінувати. У заключній стадії гри «Лілль» зробив низку замін, намагаючись зберегти свою перевагу. На 83-й хвилині Ж. Давид був замінений на Р. Кабеллу, на тій же хвилині Є. Жегрова замінила А. Оунаса. Остання заміна у складі «Лілля» відбулася на 90-й хвилині: замість С. Умтіті вийшов Ю. Язічі. Ці пізні заміни дали змогу «Ліллю» зміцнити оборону і зберегти «чистий аркуш». Загалом «Лілль» показав найвищий рівень гри і довів, що є однією з найкращих команд Ліги 1. «Ліон», хоча і не зміг переломити хід матчу, демонстрував рішучість і стійкість протягом усього поєдинку. Цей результат, безсумнівно, послужить для «Ліона» мотивацією до вдосконалення і відновлення в майбутніх зустрічах. Обидві команди продемонстрували свої таланти і порадували вболівальників напруженим і конкурентним поєдинком. Цей матч доводить, що Ліга 1 залишається однією з найцікавіших і найнепередбачуваніших ліг у європейському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Ліон, Лілль — Мец.