Дніпро-1 — Чорноморець — 5:2. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-27 18:55 27 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Чорноморець — 5:2. Чемпіонат України, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

27 листопада відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Чорноморець (Одеса).

Днепр-1 - Черноморец - 5:2. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Черноморец - 5:2. Чемпионат Украины, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 15-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Чорноморець (Одеса) — 5:2 (1:1)
Голи: O. Філіппов (16), Адамюк (49), Ледньов (59), Танчик (90), Д. Мірошниченко (90+2) — Авагімян (22), Кузик (76)

Предупредження: Е. Сарапі (20), Путря (66), Бадибанга (73), A. Штогрин (77)

Огляд матчу Дніпро-1 — Чорноморець:

Дніпро-1 — Чорноморець: У захопливому матчі, що відбувся на престижній «Дніпро-Арені», любителі футболу стали свідками захопливої зустрічі між командами «Дніпро-1» і «Чорноморець». За рівного рахунку 1:1 у перерві гра набула напруженого характеру, і «Дніпро-1» здобув упевнену перемогу, завершивши матч із рахунком 5:2. 16-та хвилина стала першою, коли гравець «Дніпра-1» О. Філіппов забив м’яч у сітку воріт, приголомшивши захист «Чорноморця» і забезпечивши своїй команді першу перевагу. Проте вже за чотири хвилини Є. Сарапій отримав жовту картку, що призвело до тимчасової невдачі «Дніпра-1». У відповідь «Чорноморець» швидко зрівняв рахунок на 22-й хвилині завдяки голу А. Авагимяна, повернувши надію своїм уболівальникам. На жаль, радість Авагимяна була недовгою — вже за чотири хвилини він отримав червону картку, залишивши «Чорноморець» удесятьох до кінця матчу. Другий тайм розпочався з того, що «Дніпро-1» зробив ранню заміну, замінивши на 46-й хвилині бомбардира Філіппова на В. Танчика. Це рішення принесло свої плоди: вже за три хвилини Танчик забив гол, повернувши перевагу «Дніпру-1». Вирішивши збільшити перевагу, гравець «Дніпра-1» Б. Ледньов на 59-й хвилині завдав потужного удару, не залишивши воротареві «Чорноморця» жодного шансу на порятунок.

Розчарування наростало, і «Чорноморець» отримав дві жовті картки поспіль: І. Путря і З. Бадибанга були попереджені на 66-й і 73-й хвилинах відповідно. Проте «Чорноморець» не відступав, і на 76-й хвилині О. Кузик забив приголомшливий гол, відродивши надії на повернення до перемоги. Однак уже за хвилину А. Штогрин отримав жовту картку, і «Дніпро-1», зробивши дві заміни на 78-й і 81-й хвилинах, спробував зміцнити свою перевагу. О. Піхальонок вийшов замість Вітіньо, а Б. Ледньов був замінений на В. Кравця. Обидві команди продовжили перестановки, і на 89-й хвилині «Чорноморець» ввів у гру Г. Хадіду замість О. Штогріна та Я. Шпорна замість Б. Бойчука. Коли час підійшов до кінця основного часу, «Дніпро-1» знову став домінувати, оформивши перемогу двома пізніми голами. На 90-й хвилині В. Танчик вдруге вразив ворота суперника, продемонструвавши свою майстерність. А на останніх секундах матчу удар Д. Мірошниченка завершив рахунок 5:2, залишивши в заціпенінні оборону «Чорноморця». З фінальним свистком «Дніпро-1» вийшов гідним переможцем цього захопливого поєдинку Прем’єр-ліги. Їхня сильна гра та яскрава реалізація забезпечили незабутній вечір для їхніх уболівальників. З іншого боку, «Чорноморець» буде розчарований результатом, але його бойовий дух і стійкість були гідні похвали, особливо після того, як на початку матчу він залишився вдесятьох.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дніпро-1 — Ворскла, Чорноморець — ЛНЗ.