Болонья — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-27 23:43 27 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

27 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Торіно (Турин).

Болонья - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Болонья (Італія) — Торіно (Турин) — 2:0 (0:0)
Голи: Г. Фаббіан (56), Джошуа Зіркзі (90+1)

Попередження: Віктор Крістіансен (23), Г. Фаббіан (31), Кароль Лінетті (39), Валентино Лазаро (62), R. Bellanova (69), Пеллегрі (74), D. Ndoye (90+6)

Огляд матчу Болонья — Торіно:

Матч Серії А між командами «Болонья» і «Торіно» на стадіоні «Ренато Далл’Ара» завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Незважаючи на те, що в перерві рахунок залишився 0:0, у другому таймі «Болонья» взяла ініціативу у свої руки та домоглася перемоги завдяки двом пізнім голам. Початок матчу був відзначений атакувальними діями обох команд, хоча в першому таймі голів не було. На 18-й хвилині «Торіно», здавалося, вирвався вперед, коли Н. Влашич переправив м’яч у сітку воріт, але гол було скасовано через порушення правила «поза грою». Це рішення виявилося вирішальним, оскільки зберегло рівновагу в матчі до перерви. Під час гри напруга наростала, що призвело до кількох жовтих карток. На 23-й хвилині за «Болонью» був вилучений В. Крістіансен, а на 31-й хвилині — його партнер по команді Г. Фабб’ян на 31-й хвилині. У «Торіно» на 39-й хвилині був вилучений К. Лінетті. Було видно, що матч загострюється, і обидві команди прагнуть вийти з глухого кута. У другому таймі відбулася серія замін, які привнесли в гру свіжі сили. На 55-й хвилині М. Ебішер із «Болоньї» був замінений на Р. Фройлера, а В. Крістіансен замінив Р. Фройлера на 55-й хвилині, а В. Крістіансен — Я. Лукумі хвилиною пізніше. Лукумі хвилиною пізніше. Ці заміни, схоже, одразу ж позначилися на результаті, оскільки на 56-й хвилині «Болонья» нарешті вийшла вперед. Г. Фабб’ян, який раніше отримав попередження, переправив м’яч у сітку воріт «Болоньї» і зробив рахунок 1:0.

На 70-й хвилині «Торіно», який відчайдушно намагався врятувати гру, також зробив заміни. Замість П. Пеллегрі вийшов Д. Сапата, а замість М. Воєводи — А. Тамезе. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Болонья» продовжувала домінувати. На 71-й хвилині обидві команди провели чергові заміни: на поле вийшли А. Салемакерс із «Болоньї» та Г. Гінеітіс із «Торіно». На 74-й хвилині гравець «Торіно» П. Пеллегрі отримав жовту картку, що додало до зростаючої кількості вилучень у матчі. Під час матчу суддя був дедалі більш зайнятий, що свідчило про конкурентний характер зустрічі. Під кінець часу обидві команди провели низку замін у пошуках перелому. На 76-й хвилині Торіно ввів у гру Ю. Карамоха замість В. Лазаро, а Болонья — Р. Калафіорі замість К. Лікогіанніса та Н. Моро замість Г. Фаббіана на 81-й хвилині. Здавалося, що матч завершиться з рахунком 1:0 на користь Болоньї, але на останніх хвилинах вони оформили перемогу. На 90-й хвилині Дж. Зіркзее зробив рахунок 2:0 на користь господарів поля. Однак урочистість була дещо затьмарена, бо в доданий час жовту картку отримав гравець «Болоньї» Д. Ндойє. Загалом це була напружена гра між «Болоньєю» та «Торіно». Пізній ривок «Болоньї» у другому таймі виявився вирішальним і дозволив здобути перемогу з рахунком 2:0 перед своїми вболівальниками на «Стадіо Ренато Далл’Ара». Ця перемога, безсумнівно, підніме бойовий дух «Болоньї», яка продовжить свій виступ у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Болонья, Торіно — Аталанта.