Фейєноорд — Атлетіко — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 23:56 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Атлетіко (Мадрид). ... Фейєноорд — Атлетіко — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) і Атлетіко (Мадрид).

Фейеноорд - Атлетико - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаФейеноорд - Атлетико - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Фейєноорд (Роттердам) — Атлетіко (Мадрид) — 1:3 (0:1)
Голи: M. Wieffer (77) — Lutsharel Geertruida (14), Ермосо (57), S. Giménez (81)

Огляд матчу Фейєноорд — Атлетіко:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Фейєноорд», «Фейєноорд» зазнав поразки від мадридського «Атлетіко» з рахунком 3:1. Матч, який продемонстрував кілька неймовірних моментів і замін, тримав футбольних уболівальників на краю своїх крісел. У перерві «Атлетіко Мадрид» вів із рахунком 1:0 завдяки голу Л. Гертруїди на 14-й хвилині. Попри всі зусилля «Фейєноорда», їм не вдалося зрівняти рахунок до перерви. Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Фейєноорда»: на 46-й хвилині І. Пайшао змінив А. Уеда. «Атлетіко Мадрид» також зробив заміну на 56-й хвилині, замінивши П. Барріоса на М. Льйоса. Барріоса на М. Льоренте. Лише за хвилину «Атлетіко Мадрид» збільшив свою перевагу, забивши вражаючий гол М. Ермосо на 57-й хвилині. На 64-й хвилині «Фейєноорд» зробив дві швидкі заміни: Й. Мінтех замість О. Лінгра і Г. Траунер замість А. Міламбо. На 70-й хвилині «Фейєноорд» зробив четверту заміну, випустивши К. Стенгса замість Л. Іванушека. Атлетіко Мадрид відповів другою і третьою замінами на 74-й хвилині: Р. де Поль замінив С. Нігеса, а А. Мората вийшов замість М. Депая.

Однак на 77-й хвилині Фейєноорду вдалося відігратися, коли М. Віффер влучив у сітку, подарувавши господарям поля проблиск надії. Проте їхній оптимізм був недовгим: «Атлетіко Мадрид» швидко відновив перевагу у два м’ячі на 81-й хвилині, коли С. Гіменес забив нещасливий власний гол. На 78-й хвилині «Фейєноорд» зробив останню заміну: замість Л. Сауера на поле вийшов К. Тімбер. Атлетіко Мадрид також зробив останню заміну на 84-й хвилині, замінивши Коке на А. Корреа. Незважаючи на всі зусилля «Фейєноорда», Атлетіко Мадрид вистояв і здобув заслужену перемогу. Матч продемонстрував стійкість і майстерність обох команд і, безумовно, запам’ятається захопливими моментами. Вболівальники і «Фейєноорда», і «Атлетіко Мадрид» переживали американські гірки емоцій упродовж усього матчу. У той час як «Фейєноорд» демонстрував проблиски свого потенціалу, «Атлетіко Мадрид» завдяки клінічній грі та своєчасним замінам у кінцевому підсумку забезпечив собі перемогу. Обидві команди тепер розмірковуватимуть над цим результатом і використовуватимуть його для підготовки до майбутніх матчів у Лізі чемпіонів УЄФА. «Фейєноорд» прагнутиме відігратися після поразки, а «Атлетіко Мадрид» — розвинути свій потенціал, щоб продовжити кампанію в престижному турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Селтік — Фейєноорд, Атлетіко — Лаціо.