Монпельє — Клермон — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 22:01 29 листопада відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Клермон — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Клермон (Франція).

Монпелье - Клермон - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Клермон - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Монпельє (Франція) — Клермон (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Саваньє (85) — Гоналон (7)

Предупредження: C. О. Конате (8), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), M. Дер Закарян (28), Максиміліано Кофріз (38), К. Файад (40), Т. Сент-Люс (52), A. Pelmard (74), H. Keita (76), B. Omeragic (90+5)

Огляд матчу Монпельє — Клермон:

Футбольний матч між командами «Монпельє» і «Клермон Фут» у рамках Ліги 1 пройшов у напруженій боротьбі і завершився внічию 1:1. Матч проходив на стадіоні Stade de la Mosson-Mondial 98, і обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри. Перший тайм почався з голу «Клермон Фут» на 7-й хвилині. Півзахисник М. Гоналонс зумів влучити у площину воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Монпельє» швидко перебудувався і почав шукати можливість зрівняти рахунок. На 8-й хвилині гравець «Клермон Фут» К. О. Конате отримав жовту картку, підкресливши фізичний характер гри. Обидві команди не боялися атакувати і боротися за кожен м’яч. На 18-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну, випустивши М. Естеве замість К. Файада. Ця тактична зміна мала привнести свіжу енергію в атаку «Монпельє» і збільшити їхні шанси забити гол. По ходу першого тайму напруга на полі стала очевидною, внаслідок чого було показано кілька жовтих карток. На 28-й хвилині гравець «Монпельє» М. Дер Закарян отримав дві жовті картки, залишивши свою команду в меншості. На 38-й хвилині гравець «Клермон Фут» М. Кофріз також отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в грі. На 40-й хвилині до списку жовтих карток приєднався гравець «Монпельє» К. Файад, що свідчить про фізичне напруження та суперництво обох сторін. Перед самою перервою «Монпельє» зробив другу заміну, замінивши Ж. Феррі на С. Делайє. Ця зміна була спрямована на посилення півзахисту і створення додаткових гольових можливостей. У другому таймі обидві команди зробили ще більше замін у своїх складах. На 52-й хвилині гравець «Монпельє» Т. Сент-Люс отримав жовту картку, поповнивши зростаючий список попереджень у матчі.

У складі «Клермон Фут» з’явився Й. Маньєн замість М. Гоналона на 64-й хвилині, потім М. Зеффане замінив К. О. Конате, а Ж. Аллевіна вийшов замість Е. Рашані на 68-й хвилині. Монпельє відповів своїми замінами, випустивши Е. Тчато замість Т. Сен-Люса на 70-й хвилині. Ця зміна була спрямована на те, щоб додати більше атакувальних можливостей і чинити тиск на оборону «Клермон Фут». На 71-й хвилині «Монпельє» зробив четверту заміну, ввівши в гру В. Хазрі замість А. Нордіна. Тактична заміна була покликана привнести в гру «Монпельє» креатив і гольовий потенціал. На 74-й хвилині жовту картку отримав гравець «Клермон Фут» А. Пельмар, а на 76-й хвилині — Х. Кейта, що відображає фізичний характер матчу. Обидві команди відчайдушно намагалися домогтися перемоги, що призвело до гострих моментів на полі. На 87-й хвилині у ворота «Монпельє» було призначено пенальті, який міг зрівняти рахунок. Т. Саваньє вийшов на заміну і забив гол, порадувавши домашніх уболівальників, і врятував очко для своєї команди. На 87-й хвилині «Клермон Фут» зробив дві пізні заміни, замінивши Х. Кейту на А. Бааллала і Нето Борхеса на Й. Армугома. Ці зміни були спрямовані на зміцнення оборони й утримання нічиєї. Ближче до основного часу матчу гравець «Монпельє» Б. Омерагіч отримав жовту картку на 90-й хвилині, поповнивши довгий список попереджень у цій напруженій зустрічі. У підсумку обом командам довелося задовольнитися нічиєю 1:1. Монпельє проявив стійкість, відірвавшись від суперника, щоб здобути очко, а «Клермон Фут» продемонстрував свою оборонну міць протягом усього матчу. Це протистояння між «Монпельє» і «Клермон Фут» продемонструвало конкурентну природу французького футболу і те хвилювання, яке може запропонувати Ліга 1. Обидві команди наполегливо билися і віддавали всі сили, залишивши вболівальників у захваті від захопливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Монпельє, Брест — Клермон.