Трубін у матчі за «Бенфіку» в Лізі чемпіонів пропустив три голи за 21 хвилину і його команда втратила перемогу за рахунку 3:0

2023-11-30 08:30 Невдало склався для українського воротаря португальської «Бенфіки» Анатолія Трубіна вчорашній домашній матч його команди проти італійського ... Трубін у матчі за «Бенфіку» в Лізі чемпіонів пропустив три голи за 21 хвилину і його команда втратила перемогу за рахунку 3:0

Невдало склався для українського воротаря португальської «Бенфіки» Анатолія Трубіна вчорашній домашній матч його команди проти італійського «Інтера» в 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Протягом 21 хвилини гри у ворота 22-річного голкіпера влетіло три м’ячі. І це в ситуації, коли перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь «Бенфіки».

Анатолій Трубін

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Група «D». 5-й тур

«БЕНФІКА» (Лісабон, Португалія) «ІНТЕР» (Мілан, Італія) 3:3 (3:0)
Голи: Жоао Маріу (5, 13, 34) — Арнаутович (51), Фраттезі (58), Санчес (72)

Додамо, що в поточному сезоні Трубін провів за «Бенфіку» 14 матчів у всіх турнірах, пропустивши в них 14 м’ячів.