Бешикташ — Брюгге — 0:5. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:36 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Бешикташ» (Стамбул) і Брюгге (Бельгія). ... Бешикташ — Брюгге — 0:5. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Бешикташ» (Стамбул) і Брюгге (Бельгія).

Бешикташ - Брюгге - 0:5. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБешикташ - Брюгге - 0:5. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Бешикташ (Стамбул) — Брюгге (Бельгія) — 0:5 (0:1)
Голи: К. Нільсен (4), Рафаель Оньєдіка (51), А. Сков Олсен (69)

Предупредження: К. Нільсен (38), S. Ucan (45+3)

Огляд матчу Бешикташ — Брюгге:

Клуб Брюгге КВ здобув перемогу над Бешикташем завдяки домінуючій грі У довгоочікуваному матчі Конференції Ліги Європи УЄФА Бешикташ приймав клуб Брюгге КВ на вражаючому стадіоні «Тюпраш Стадіум». Уболівальники обох команд із нетерпінням заповнили трибуни, сподіваючись на захопливе протистояння двох європейських гігантів. Однак у підсумку гості здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0. Перший тайм розпочався з багатообіцяючих атак по обидва боки, але на 4-й хвилині саме «Брюгге КВ» взяли гору. К. Нільсен блискуче переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду вперед. Гол додав упевненості та запалив бажання гостей домогтися більшого. Поки «Бешикташ» намагався знайти свою точку опори, І. Тьяго подвоїв перевагу «Club Brugge KV» точним ударом на 14-й хвилині. По ходу першого тайму напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток обома сторонами. На 38-й хвилині К. Нільсен отримав вилучення за «Клуб Брюгге КВ», а С. Укан із «Бешикташа» — перед самим свистком на 45-й хвилині. Рахунок 0:2 у перерві відображав перевагу «Клубу Брюгге КВ», але другий тайм став ще більш жорстоким для господарів поля. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб спробувати змінити хід гри. У «Брюгге КВ» замість Е. Баланта і К. Нільсена вийшли П. Цінкернагель і М. Скорас, а у «Бешикташа» замість А. Ребича з’явився Й. Мулека. Мулека.

Заміни одразу ж принесли дивіденди «Брюгге КВ», оскільки І. Тьяго продовжив свою клінічну гру, додавши третій гол до свого рахунку за кілька секунд після початку гри на 46-й хвилині. Невпинний штурм гостей продовжився, і на 51-й хвилині Р. Оньєдіка добив м’яч у сітку, завдавши «Бешикташу» ще більше страждань. «Бешикташ» насилу набирав обертів і вирішив провести нові зміни: Д. Е. Тікназ і С. Укан змінили А. Хаджіахметовича і Г. Фернандеша на 56-й хвилині. Однак «Клуб Брюгге KV» продовжував домінувати, а Х. Ветлесен і А. Нуса замінили втомлені ноги у складі. Четвертий гол цього вечора прийшов на 69-й хвилині, коли А. Сков Ольсен продемонстрував свою майстерність у завершенні гри. Уболівальникам «Бешикташа» залишалося лише в розпачі спостерігати за тим, як їхня команда продовжує зазнавати невдач на обох кінцях поля. Остаточного удару було завдано на 74-й хвилині, коли Б. Мейєр замінив М. де Кюйпера у складі клубу «Брюгге». Бешикташ спробував врятувати свою гордість, коли Т. Бінгол замінив А. Б. Комеца на 84-й хвилині. Однак було вже пізно, і пролунав фінальний свисток, який залишив уболівальників господарів шокованими, а гостей — радісними від перемоги з рахунком 5:0. Матч продемонстрував якість і технічну майстерність команди Club Brugge KV, яка значно перевершувала своїх суперників. Бешикташу ж доведеться перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб оговтатися від цієї принизливої поразки. Конференц-ліга Європи УЄФА продовжує тішити захопливими матчами, і цей матч, безсумнівно, запам’ятається майстерністю атаки «Клуб Брюгге КВ» і нездатністю «Бешикташа» відповідати стандартам суперника на своєму полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лугано — Бешикташ, Брюгге — Буде-Глімт.