Хеккен — Байєр — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 23:53 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Хеккен (Швеція) і Байєр (Леверкузен). ... Хеккен — Байєр — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Хеккен (Швеція) і Байєр (Леверкузен).

Хеккен - Байер - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаХеккен - Байер - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Хеккен (Швеція) — Байєр (Леверкузен) — 0:2 (0:1)
Голи: В. Боніфацій (14), Шик (74)

Предупредження: В. Боніфацій (25)

Огляд матчу Хеккен — Байєр:

На легендарному стадіоні «Нья Улльові» в захопливому матчі Ліги Європи УЄФА зустрілися команди «БК Хаккен» і «Байєр Леверкузен». Це була захоплива зустріч, у якій переможцем із рахунком 0:2 став леверкузенський «Байєр». На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та прагнення домогтися перемоги. Однак уже на 14-й хвилині леверкузенський «Байєр» взяв гору. В. Боніфацій продемонстрував свої гольові якості та вивів свою команду в лідери. По ходу гри напруга на полі продовжувала зростати. На 25-й хвилині Боніфацій із Леверкузена опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку за необдуманий виклик. Незважаючи на цю невдачу, «Леверкузен» залишився вірним своєму прагненню до слави. У другому таймі обидві команди провели важливі заміни, щоб змінити динаміку гри. На 46-й хвилині Боніфацій був замінений на Н. Мбамбу, що дозволило «Леверкузену» отримати свіжі сили і новий тактичний підхід. BK Hacken також зробив першу заміну на тій же хвилині, випустивши А. Ромео замість П. Дахбо. Леверкузенці продовжували домінувати у володінні м’ячем по ходу матчу. На 64-й хвилині Н. Телла був замінений на П. Шика, що додало атакувальної загрози в гру леверкузенців. Другу заміну зробив і «БК Хакен»: на 68-й хвилині Е. Чілуфья замінив М. Л. Сонко.

Гра набула несприятливого для «БК Хакен» обороту на 74-й хвилині, коли Шик влучив у сітку, збільшивши перевагу «Леверкузена» до 2:0. Це був вирішальний гол, який розвіяв надії господарів на повернення. На 80-й хвилині обидві команди зробили шквал замін. Леверкузен ввів у гру А. Глозека і Й. Хофманна, а Й. Тах і О. Коссоуну вийшли на поле, щоб зміцнити оборону. BK Hacken ввів у гру С. Хрстіча та А. Юссефа, щоб посилити атаку. Час минав, а леверкузенці спокійно ставилися до своєї переваги та контролювали хід гри. На 88-й хвилині леверкузенці зробили останню заміну, замінивши Г. Пуерту на А. Ауріра. Нарешті, під свисток арбітра леверкузенський «Байєр» здобув заслужену перемогу з рахунком 0:2. Обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і тактичну витримку впродовж усього матчу, що зробило його захопливим для вболівальників. Хоча «БК Хакен» доклав чимало зусиль, клінічна гра й уміння використовувати свої шанси виявилися вирішальними для леверкузенського «Байєра». Ця перемога в Лізі Європи УЄФА, безсумнівно, додасть упевненості леверкузенцям, які просуватимуться турнірними сходами. Матч на стадіоні Nya Ullevi продемонстрував красу футболу: обидві команди не залишили жодного шансу на перемогу. Упродовж турніру і «БК Хакен», і леверкузенський «Байєр» прагнутимуть використати цей досвід і прагнутимуть величі у своїх кампаніях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Карабах — Хеккен, Байєр — Мельде.