Серветт — Рома — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:06 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Рома (Рим). ... Серветт — Рома — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Серветт (Швейцарія) і Рома (Рим).

Серветт - Рома - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСерветт - Рома - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Серветт (Швейцарія) — Рома (Рим) — 1:1 (0:1)
Голи: Chris Bedia (50) — Лукаку (21)

Попередження: T. Cognat (44), Крістанте (66), Alexis Antunes (75), S. Rouiller (84)

Огляд матчу Серветт — Рома:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Стад де Женев» воювали «Серветт» і «Рома», завершивши зустріч внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність і рішучість, показавши свої здібності на європейській арені. «Рома» взяла гору на 21-й хвилині, коли Р. Лукаку вразив ворота суперника, забивши приголомшливий гол. Гості повели в рахунку з перших хвилин і, схоже, стали домінувати в грі. Однак «Серветт» не збирався відступати й активно чинив опір. Перед самою перервою гравець «Серветта» Т. Конья отримав жовту картку, що відображає інтенсивність гри. Обидві команди завзято чинили опір, прагнучи здобути перевагу і домогтися перемоги в цьому вирішальному матчі. За п’ять хвилин до кінця другого тайму «Серветт» зрівняв рахунок завдяки голу К. Бедіа. Щоб струсити ситуацію, «Рома» зробила заміну на 55-й хвилині, випустивши Х. Ауара замість Л. Пеллегріні. Їм потрібні були свіжі сили, щоб повернути контроль над грою і спробувати забити ще один гол. Однак їхні надії розвіялися, коли Б. Крістанте отримав жовту картку на 66-й хвилині. Обидві команди зробили кілька замін, щоб привнести нову енергію у свої склади.

На 68-й хвилині «Серветт» замінив Б. Боллу на А. Антунеша, а Д. Кутеса на Ж. Гільмено. Гільмено. AS Roma наслідував цей приклад на 74-й хвилині, замінивши С. Ель Шаараві на Л. Спінаццолу. У міру того як час минав, напруга наростала, що призвело до жовтих карток для обох команд. Гравці «Серветта» А. Антунеш і С. Руйє отримали вилучення на 75-й і 84-й хвилинах відповідно. Гравці AS Roma Е. Ндічка та А. Белотті також отримали жовті картки на 90-й хвилині. У відчайдушній спробі вийти з глухого кута обидві команди зробили кілька замін на 81-й хвилині. «Серветт» замінив К. Бедіа і Т. Конья на Х. Туаті і С. Діба, а «Рома» — Е. Бове і П. Дібалу на А. Белотті та Р. Санчеса. В останні хвилини матчу напруга залишалася високою. На 90-й хвилині «Серветт» провів п’яту заміну: А. Барон замінив Н. Вуйоза. Однак жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився наполегливою нічиєю 1:1. Загалом, матч між командами «Серветт» і «Рома» став справжнім видовищем європейського футболу. Обидві команди продемонстрували високу майстерність, самовіддачу та рішучість, що призвело до запеклої боротьби. За рівного рахунку обидві команди можуть пишатися своїми виступами і з нетерпінням чекати майбутніх матчів Ліги Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Славія — Серветт, Рома — Шериф.