Дармштадт — Кельн — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 23:27 1 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Кельн — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

1 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

Дармштадт - Кельн - 0:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Кельн - 0:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 0:1 (0:0)
Голи: Деві Селке (60)

Предупредження: Кайнц (18), A. Сейдел (65), Тімо Хюберс (68), Деві Селке (71)

Огляд матчу Дармштадт — Кельн:

SV Darmstadt 98 — FC Koln: Напружена боротьба закінчилася перемогою «Кольна» У матчі Бундесліги між командами «СВ Дармштадт 98» і «Кольн», який відбувся на стадіоні «Мерк-Стадіон ам Бьольленфалльтор», шанувальники футболу перебували на межі своїх можливостей. Обидві команди боролися за кожен сантиметр, і матч вийшов напруженим, завершившись перемогою «Кольна» з рахунком 1:0 у впертій боротьбі. Перша половина гри закінчилася з рахунком 0:0, обидві команди намагалися пробити оборону одна одної. Однак хід матчу змінився на 18-й хвилині, коли гравець ФК «Кольн» Ф. Кайнц отримав жовту картку, поклавши початок загостренню боротьби. На 23-й хвилині «СВ Дармштадт 98» зробив першу заміну: М. Мехлем замінив Т. Кемпе. Ця тактична зміна додала трохи енергії команді «Дармштадт», але не принесла негайних результатів. Другий тайм розпочався з двох швидких замін від ФК «Кольн»: Л. Кіліан замінив М. Фінкграфе, а Ф. Кайнц був замінений на Л. Вальдшмідта. Лише через 14 хвилин «Кольн» домігся перелому, який так довго шукав, — Д. Зельке забив вирішальний гол на 60-й хвилині. Це дозволило «Кольну» повести в рахунку 1:0 і взяти матч під свій контроль. По ходу гри спалахнули вибухи, і обидві команди отримали по жовтій картці.

А. Зейдель із «СВ Дармштадт 98» був вилучений на 65-й хвилині, за ним послідували Т. Хуберс і Д. Зельке з «Кольна» на 68-й і 71-й хвилинах відповідно. На 66-й хвилині «СВ Дармштадт 98» відповів на відставання подвійною заміною. А. Зейдель вийшов замість Л. Пфайффера, а Т. Скарке був замінений на О. Вільхельмссона. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Дармштадт» так і не зміг зрівняти рахунок. На 66-й хвилині гол було скасовано через офсайд, що дуже засмутило гравців і вболівальників футбольного клубу «Кольн». У міру наростання напруги обидві команди продовжували тасувати свої склади, проводячи нові заміни. На 73-й хвилині ФК «Кольн» замінив Д. Зельке на С. Тіггеса, а на 83-й хвилині «Дармштадт 98» випустив М. Хонсака і Е. Каріча замість Ф. Нюрнбергера і Ф. Стоїльковича. У відчайдушній спробі врятувати очко обидві команди зробили останні заміни на останніх хвилинах гри. Л. Майна замінив М. Олесена на 85-й хвилині, а Д. Любичич вийшов замість М. Ута. Незважаючи на пізні спроби «Дармштадта 98», «Кольн» вистояв і здобув важку перемогу. Фінальний свисток пролунав із рахунком 1:0 на користь ФК «Кольн», і «Дармштадт» залишився розчарований, але гордий своєю грою. Цей напружений матч Бундесліги продемонстрував рішучість і стійкість обох команд. Кожен момент був сповнений хвилюванням і напруженням, ще раз доводячи, чому футбол є одним із найулюбленіших видів спорту у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Дармштадт, Кельн — Майнц.