Монца — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 23:47 1 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

1 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Ювентус (Турин).

Монца - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Монца (Італія) — Ювентус (Турин) — 1:2 (0:1)
Голи: Карбоні (90+1) — Рабьо (12), Гатті (90+4)

Попередження: Гіоргос Кіріакопулос (9), Бремер (30), Мілік (81)

Огляд матчу Монца — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А «Монца» билася з «Ювентусом» на стадіоні U-Power. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Ювентуса», але матч закінчився перемогою гостьової команди з рахунком 1:2. Гра почалася з того, що обидві команди прагнули взяти матч під свій контроль. На 9-й хвилині гравець «Монци» Г. Кіріакопулос отримав жовту картку за сильну атаку. Лише за дві хвилини у ворота «Ювентуса» було призначено пенальті, але Д. Влаховіч змарнував нагоду вивести свою команду вперед. Однак «Ювентусу» не довелося довго чекати, щоб відсвяткувати гол. На 12-й хвилині А. Рабьо переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. Перший тайм тривав, обидві команди демонстрували рішучість, але на 30-й хвилині саме Бремер із «Ювентуса» отримав жовту картку за фол. Другий тайм розпочався із замін з обох сторін. На 46-й хвилині «Монца» випустила на поле С. Бірінделлі та Ж. Мачіна, а «Ювентус» у відповідь ввів у гру Дані Моту та Л. Коломбо. По ходу гри обидві команди внесли нові зміни до своїх складів.

На 66-й хвилині «Монца» замінила Г. Кіріакопулоса і П. Марі на П. Перейру і А. Карбоні. «Ювентус» пішов за цим прикладом, замінивши Д. Влаховіча та Х. Ніколуссі Кавілью на А. Міліка та Даніло на 70-й хвилині. Крім того, на 76-й хвилині на поле вийшли Ф. К’єза і М. Кін, замінивши двох гравців. На 81-й хвилині гравець «Ювентуса» А. Мілік отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. На 87-й хвилині «Ювентус» зробив останню заміну, випустивши А. Камб’ясо замість М. Локателлі. Останні хвилини матчу були наповнені хвилюванням. На 90-й хвилині «Монці» вдалося відігратися: В. Карбоні забив гол, подарувавши своїй команді надію на повернення. Однак «Ювентус» тут же відповів: Ф. Гатті забив гол, забезпечивши перемогу. Загалом це був напружений і захопливий матч між «Монцою» та «Ювентусом» у Серії А. Рахунок 0:1 на користь «Ювентуса» в перерві задав тон захопливому другому тайму, який завершився перемогою гостьової команди з рахунком 1:2. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і використовували заміни, щоб домогтися перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Дженоа, Ювентус — Наполі.