Ліонель Мессі: «Мене турбує, коли люди за межами поля не поважають суперника. Я ніколи таким не був»

2023-12-02 12:54 Зірковий аргентинський форвард американського «Інтер Майамі» та переможець ЧС-2022 Ліонель Мессі розповів про жест Топо Джіджіо ... Ліонель Мессі: «Мене турбує, коли люди за межами поля не поважають суперника. Я ніколи таким не був»

Зірковий аргентинський форвард американського «Інтер Майамі» та переможець ЧС-2022 Ліонель Мессі розповів про жест Топо Джіджіо перед тренером збірної Нідерландів Луї ван Галом у чвертьфіналі мундіалю:

«Мене турбує, коли люди так розмовляють за межами поля і не поважають свого суперника. Я ніколи таким не був.

На полі може трапитися мільйон речей, і це залишається на ньому. Але щоб перед грою, бажаючи розпалити ситуацію, висловити неповагу — я ніколи цього не робив і не люблю, коли зі мною так чинять. Я думаю, що ван Гал зробив це трохи спеціально, воротар теж висловлювався. Це речі, які мені не подобаються.

Ідея зробити жест Топо Джіджіо з’явилася в мене тоді, і я автоматично пошкодував про це. Подумав: „ось ідіот, що я роблю, вони ще можуть зрівняти“. Такі речі зазвичай відбуваються», — сказав Мессі.

Мессі реалізував 11-метровий на 73-й хвилині у чвертьфіналі ЧС-2022 Аргентина — Нідерланди, зробивши рахунок 2:0. Після цього Лео зробив жест, названий на честь героя дитячого шоу Топо Джіджіо, приклавши відкриті долоні до вух, і зробивши це навпроти ван Гала.

02.12.2023, 12:54