Колос — Оболонь — 0:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 16:56 2 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) та ... Колос — Оболонь — 0:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) та Оболонь (Київ).

Колос - Оболонь - 0:0. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Оболонь - 0:0. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Колос (Ковалівка) — Оболонь (Київ) — 0:0 (0:0)

Попередження: Богданов (12), R. Черненко (12), Мякушко (14), T. Moroz (29), D. Karas (55), V. Pryimak (64), I. Краснопір (68), О. Чорноморець (79), V. Дубко (84)

Огляд матчу Колос — Оболонь:

Ковалівський «Колос» і «Оболонь-Бровар» зійшлися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Колос». Обидві команди жадали перемоги, і напруга відчувалася від самого початку. На початку матчу було видно, що обидві команди перебувають у рівних умовах. Захисники діяли організовано і не допускали явних гольових моментів. Однак уже на 12-й хвилині першу жовту картку в матчі було пред’явлено гравцеві ковалівського «Колоса» А. Богданову за грубий підкат, на що «Оболонь-Бровар» швидко відреагувала й отримала свою жовту картку вже за дві хвилини, коли фол вчинив Р. Черненко. Фізична складова гри посилилася, і ще дві жовті картки було показано поспіль гравцеві «Колоса» С. Мякушку та гравцеві «Оболоні-Бровар» Т. Морозу на 14-й та 29-й хвилинах. Морозу на 14-й та 29-й хвилинах відповідно. Початок другого тайму минув без змін, але інтенсивність гри не слабшала. На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Оболоні-Бровар» Д. Карась, що ще більше загострило емоції на полі. На 63-й хвилині «Колос Ковалівка» вирішив здригнутися, зробивши дві заміни. С. Мякушко вийшов замість В. Велетена, а А. Богданов був замінений на П. Оріховського. «Оболонь-Бровар» також провела першу заміну на 66-й хвилині, замінивши С. Суханова на Р. Тарануху.

По ходу гри жовті картки продовжували сипатися: на 64-й хвилині був вилучений гравець «Оболоні-Бровар» В. Приймак, а на 68-й хвилині попередження отримав І. Краснопір. У пошуках перелому «Колос Ковалівка» провів ще дві заміни на 70-й хвилині, замінивши М. Бурду замість М. Золотова і В. Лучкевича замість О. Ільїна. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, під час якої було видано ще більше жовтих карток — одну отримав О. Чорноморець за «Колос Ковалівку» на 79-й хвилині, а потім В. Дубко за «Оболонь-Бровар» на 84-й хвилині. Незважаючи на наростаючу напругу та численні нагоди, обидві команди так і не змогли забити у свої ворота. Матч закінчився безгольовою нічиєю, залишивши розчарованими як гравців, так і вболівальників. Хоча матч, можливо, і не виявив переможця, він продемонстрував дух суперництва і сміливість команд «Колос Ковалівка» і «Оболонь-Бровар». Тепер обом командам потрібно перегрупуватися і проаналізувати матч, щоб повернутися сильнішими до своїх наступних матчів у Прем’єр-лізі. На стадіоні «Колос» футбольні вболівальники стали свідками захопливої демонстрації таланту, тактики та фізичної сили. Хоча матч закінчився без голів, він, безумовно, дав багато приводів для розмов і продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Колос, Динамо — Оболонь.