Лаціо — Кальярі — 1:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 20:59 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Кальярі — 1:0. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Кальярі (Італія).

Лацио - Кальяри - 1:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Кальяри - 1:0. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Лаціо (Рим) — Кальярі (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Педро (8)

Предупредження: P. Chatzidiakos (12), N. Nandez (75)

Огляд матчу Лаціо — Кальярі:

У захопливому поєдинку на «Стадіо Олімпіко» «Лаціо» здобув перемогу над «Кальярі» з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, але саме «Лаціо» вийшов переможцем завдяки першому голу Педро. На початку матчу обидві сторони продемонстрували свої атакувальні наміри, прагнучи захопити лідерство. Однак уже на 8-й хвилині «Лаціо» взяв гору. Педро вирвався з-під захисника та майстерно переправив м’яч у сітку, забезпечивши «Лаціо» вирішальний гол. «Кальярі» відповів енергійно і спробував зрівняти рахунок. Однак на 12-й хвилині їхні надії розвіялися, коли П. Хатзідіакос отримав жовту картку за неправомірний підкат. Напруга в матчі наростала, обидві команди запекло боролися за кожен м’яч. На 27-й хвилині «Кальярі» отримав червону картку, залишивши А. Макумбу в чисельній меншості. Залишившись удесятьох, «Кальярі» довелося перекроювати склад, і на 32-й хвилині вони зробили дві перші заміни. Для посилення атаки в гру були введені Г. Лападула і З. Лувумбо, які замінили П. Хатзідіакоса та І. Сулемана відповідно. Коли перший тайм добігав кінця, стався шквал замін. На 46-й хвилині «Кальярі» замінив Н. Віолу на Г. Орістаніо. «Лаціо», своєю чергою, ввів у гру Н. Ровеллу замість Д. Катальді. Ці зміни мали надати матчу свіжих сил і переломити хід гри на свою користь.

Другий тайм почався з бажанням обох команд домогтися успіху. «Лаціо» зробив першу заміну на 56-й хвилині, випустивши Луїса Альберто замість Д. Камади. «Кальярі», борючись із труднощами, рішуче оборонявся і намагався прорвати оборону «Лаціо». На 70-й хвилині «Лаціо», бажаючи збільшити перевагу і забезпечити собі перемогу, зробив дві вирішальні заміни. Педро був замінений на Феліпе Андерсона, а К. Іммобіле поступився місцем Т. Кастельяносу, додавши свіжих атакувальних можливостей. На 75-й хвилині гравець «Кальярі» Н. Нандес отримав жовту картку, оскільки матч наближався до завершення. Обидві команди провели чергові заміни в спробі знайти переломний момент. Кальярі замінив Е. Гольданігу на Н. Нандеса, а Лаціо випустив Г. Ісаксена замість М. Вечіно на 83-й хвилині. Залишалися лічені хвилини, перемога Лаціо висіла на волосині, і Кальярі кинув усі сили в атаку. В останній спробі знайти невловимий еквалайзер «Кальярі» зробив останню заміну: М. Праті замінив Л. Паволетті на 88-й хвилині. Незважаючи на відчайдушні зусилля «Кальярі», «Лаціо» вдалося втримати перевагу до фінального свистка, здобувши важливу і важку перемогу з рахунком 1:0 на очах у своїх пристрасних уболівальників на «Стадіо Олімпіко». Ця перемога зберігає надії «Лаціо» в Серії А, в той час як «Кальярі» доведеться перегрупуватися і оговтатися від цієї поразки в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Лаціо, Кальярі — Сассуоло.