Штутгарт — Вердер — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 21:27 2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Вердер — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Штутгарт - Вердер - 2:0. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Вердер - 2:0. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:0 (1:0)
Голи: D. Undav (17), С. Гірасі (75)

Предупредження: P. Stenzel (87)

Огляд матчу Штутгарт — Вердер:

VfB Stuttgart здобув перемогу над Werder Bremen у матчі Бундесліги У довгоочікуваному матчі Бундесліги VfB Stuttgart здобув перемогу над Werder Bremen із рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч проходив на стадіоні MHP Arena, створюючи напружену атмосферу для обох команд і вболівальників. Початок гри пройшов у напруженому темпі, обидві сторони боролися за домінування на полі. На 17-й хвилині «VfB Штутгарт» взяв гору, і Д. Ундав забив блискучий гол, вивівши свою команду вперед. Починаючи з другого тайму «Вердер Бремен» був сповнений рішучості переломити хід матчу на свою користь. На 63-й хвилині вони зробили стратегічну заміну. М. Велькович змінив Н. Штарка, вливши в команду свіжі сили. Однак «Штутгарт» не став поступатися і швидко відповів своїми замінами, випустивши на 71-й хвилині М. Міттельштадта і Й. Ваньомана. Не втрачаючи пильності, «Штутгарт» зробив вирішальну заміну на 71-й хвилині, замінивши голкіпера Д. Ундава на А. Штіллера. Штіллера, прагнучи зберегти свою перевагу.

Тактика виявилася ефективною, і вже за хвилину «Вердер Бремен» зробив третю заміну, замінивши Ф. Агу на О. Демана. На 75-й хвилині «ВфБ Штутгарт» було призначено пенальті, що поставило їх у вигідне становище для збільшення переваги. С. Гірассі впевнено підійшов до штрафного та успішно реалізував його, збільшивши перевагу своєї команди до 2:0. Наприкінці матчу обидві команди продовжили робити заміни, щоб освіжити склад. На 79-й хвилині «ВфБ Штутгарт» ввів у гру Сіласа та К. Фюріха, а «Вердер Бремен» відповів заміною Р. Борре та Я. Стаге на Д. Ковнацкі та С. Лінена на 89-й хвилині. Ближче до кінця матчу напруга наростала, і на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «ВфБ Штутгарт» П. Штенцель. Незважаючи на цю пізню невдачу, «Штутгарт» зумів утримати перевагу до фінального свистка, здобувши заслужену перемогу з рахунком 2:0 над стійким бременським «Вердером». Матч продемонстрував справжній дух і азарт футбольної Бундесліги, обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. Сильна гра VfB Stuttgart, доповнена стратегічними замінами, виявилася вирішальним фактором, що забезпечив їм важливу перемогу в їхньому прагненні до успіху в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Байєр, Вердер — Аугсбург.