Монако — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:01 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Монпельє — 2:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Монпельє (Франція).

Монако - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Монпелье - 2:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Монако (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Мінаміно (9), Бен Єддер (90+2)

Предупредження: Вандерсон (20), Саваньє (45+1), Олександр Головін (75), Жоріс Чотар (84)

Огляд матчу Монако — Монпельє:

«Монако» здобув перемогу над «Монпельє» в захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на легендарному стадіоні «Стад Луї II». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Монако», а до кінця матчу вони здобули комфортну перемогу з рахунком 2:0. Перший гол у матчі стався на 9-й хвилині, коли гравець «Монако» Т. Мінаміно влучив у сітку воріт. Це був ранній прорив, який задав тон усій грі. Гол Мінаміно надав атаці «Монако» енергії та впевненості у своїх силах, забезпечивши їм цінну перевагу. По ходу матчу інтенсивність гри зростала, і обидві команди демонстрували рішучість домогтися позитивного результату. На 20-й хвилині Вандерсон, гравець «Монако», отримав жовту картку, що відображає фізичний характер гри. Жовті картки також отримали гравці «Монпельє» Т. Саваньє та «Монако» А. Головін, що свідчить про гостру конкуренцію на полі. На 61-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну: замість К. Фаяда вийшов В. Хазрі. Ця заміна повинна була надати атакувальній грі «Монпельє» свіжих сил і нових ідей. Незабаром після цього вони зробили ще одну заміну, замінивши Ф. Сако на Е. Тчато. Однак на 67-й хвилині «Монпельє» спіткала невдача — червону картку отримав К. Куяте.

Це вилучення залишило їх у чисельній меншості та зробило завдання щодо повернення в гру ще складнішим. «Монако» також вніс зміни до свого складу, випустивши на 73-й хвилині Ф. Балогуна замість В. Бен Єддера. Ця заміна була спрямована на зміцнення оборонної форми та збереження переваги на табло. На 81-й хвилині Вандерсон, який отримав раніше жовту картку, був замінений на К. Діатту. У заключній стадії матчу відбулося більше подій: на 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монпельє» Ж. Шотар. У відповідь «Монако» зробив останню заміну, замінивши М. Аклюша на Е. Діопа на 87-й хвилині. Під кінець основного часу матчу гравець «Монпельє» Е. Тчато отримав жовту картку на 90-й хвилині. Але вже за кілька миттєвостей, на тій самій хвилині, «Монако» оформив перемогу голом В. Бен Єддера. Цей пізній удар зробив рахунок 2:0 на користь «Монако», забезпечивши заслужену перемогу господарям поля. Матч між «Монако» і «Монпельє» продемонстрував конкурентну і захоплюючу природу футбольної Ліги 1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, рішучість і стратегічне мислення в прагненні до перемоги. У підсумку сильнішим виявився «Монако», який здобув незабутню перемогу на очах у своїх пристрасних уболівальників на стадіоні «Стад Луї II».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Монако, Монпельє — Ланс.