Брест — Клермон — 3:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:03 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Клермон — 3:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Клермон (Франція).

Брест - Клермон - 3:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Клермон - 3:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Брест (Франція) — Клермон (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: дель Кастільо (20), Лаге (34), дель Кастільо (51)

Попередження: C. О. Конате (19), Бредлі Локо (44), Мехді Зеффане (70)

Огляд матчу Брест — Клермон:

«Стад Брестуа 29» здобув переконливу перемогу над «Клермон Фут» у захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле». Господарі поля домінували в грі від початку і до кінця і в підсумку здобули комфортну перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі «Стад Брестуа 29» вийшов уперед, коли на 20-й хвилині Р. Дель Кастільо сфолили у штрафному майданчику. У результаті у ворота господарів було призначено пенальті, який Дель Кастільо майстерно реалізував, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. На 34-й хвилині М. Перейра Лаге переправив м’яч у сітку, зробивши рахунок 2:0 на користь «Стад Брестуа 29». Обидві команди демонстрували високий рівень інтенсивності впродовж усього матчу, що призвело до низки інцидентів із жовтими картками. На 19-й хвилині жовту картку отримав гравець «Клермон Фут» К. О. Конате, а на 44-й хвилині — Б. Локко зі «Стад Брестуа 29». Жовта картка Конате була отримана за фол, вчинений під час гри. У другому таймі «Стад Брестуа 29» продовжив домінувати, а Р. Дель Кастільо забив свій другий гол у грі на 51-й хвилині. Блискуча гра Дель Кастільо зіграла важливу роль у досягненні перемоги його команди.

Обидві команди провели заміни під час гри, щоб освіжити склади і залучити нових гравців. На 62-й хвилині «Клермон Фут» замінив Е. Рашані на Мухаммеда Чама, а С. Ніколсона на Г. К’єя. Stade Brestois 29 також здійснив зміни, замінивши на 67-й хвилині Р. Дель Кастільо і Х. Маньєтті на Ж. Ле Дуарона і К. Думбія відповідно. По ходу гри обидві команди отримали ще по жовтій картці. На 70-й хвилині арбітр попередив гравця «Клермон Фут» М. Зеффана. Згодом, на 72-й хвилині, Зеффан був замінений на А. Пельмара. Пельмара, а М. Гоналонс поступився місцем Х. Кейта у складі «Клермон Фут». 29-й номер «Стад Брестуа» також зробив тактичні заміни, випустивши на 78-й хвилині М. Камара і Ж. Мартена замість М. Перейра Лаге і А. Лебо. На 81-й хвилині «Клермон Фут» зробив останню заміну: К. О. Конате був замінений на Ю. Армугома. У відповідь на це «Стад Брестуа 29» випустив С. Муні замість М. Сатріано на 85-й хвилині. Фінальний свисток пролунав так, що «Стад Брестуа 29» вийшов заслуженим переможцем, здобувши переконливу перемогу над «Клермон Фут» з рахунком 3:0. Матч продемонстрував домінуюче становище «Стад Брестуа 29» і клінічну гру, а видатна гра Р. Дель Кастільо зіграла вирішальну роль у тріумфі його команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Страсбур, Клермон — Лілль.