Ліверпуль — Фулгем — 4:3. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 18:08 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Фулгем — 4:3. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Фулхем (Англія).

Ливерпуль - Фулхэм - 4:3. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Фулхэм - 4:3. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Ліверпуль (Англія) — Фулхем (Англія) — 4:3 (2:2)
Голи: Трент Александр-Арнольд (20), Алексіс Мак Аллістер (38), Ендо (87), Трент Александр-Арнольд (88) — Вілсон (24), Тете (45+3), Боббі Рід (80)

Огляд матчу Ліверпуль — Фулгем:

У захопливому поєдинку на «Анфілді» «Ліверпуль» здобув перемогу над «Фулгемом» у впертій боротьбі. Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь господарів поля, але перемога далася «Ліверпулю» далеко не відразу. Гра почалася у швидкому темпі, і перший гол не змусив на себе чекати. Уже на 20-й хвилині Трент Александер-Арнольд, гравець «Ліверпуля», завдав шикарного удару по воротах, чим викликав у вболівальників господарів у захват. Однак їхня радість була недовгою: лише через чотири хвилини Гаррі Вілсон зрівняв рахунок. На 38-й хвилині «Ліверпуль» повернув собі лідерство, коли аргентинський півзахисник Алексіс Мак-Аллістер продемонстрував свою майстерність і холоднокровність перед воротами. Але «Фулгем» знову не став мовчати і зрівняв рахунок під кінець тайму завдяки голу Кенні Тете. Другий тайм розпочався зі шквалу замін з обох сторін. На 62-й хвилині «Фулгем» випустив Тома Кейрні та Андроса Перейру, а «Ліверпуль» ввів у гру Домініка Собошляя та Джо Гомеса, щоб додати свіжих сил в атаку. На 69-й хвилині Жоель Матіп замінив Ібрагіму Конате у складі «Ліверпуля», а Абубакар Камара і Тімоті Кастань вийшли на заміну у складі «Фулхема» на 75-й хвилині. Наступного удару завдав «Фулгем», коли Боббі Де Кордова-Рейд на 80-й хвилині знову зрівняв рахунок, започаткувавши захопливий фінал матчу.

Однак «Ліверпуль» продемонстрував свою стійкість і рішучість: вийшовший на заміну Раян Грейвенберх, асистувавши Ватару Ендо на 87-й хвилині, встановив пізній переможний рахунок. Коли гра висіла на волосині, Трент Александер-Арнольд із «Ліверпуля» пізнім голом на 88-й хвилині оформив перемогу мерсисайдців у впертій боротьбі. В останні хвилини матчу «Фулгем» зробив останню заміну, замінивши Гаррісона Ріда на Карлоса Вінісіуса, але цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат зустрічі. Ця захоплююча зустріч продемонструвала азарт і непередбачуваність, якими славиться Прем’єр-ліга. Обидві команди демонстрували атакувальні наміри протягом усієї гри, створюючи безліч гольових моментів. Атмосфера на стадіоні «Анфілд» була приголомшливою, вболівальники господарів невпинно підтримували свою команду. Перемога «Ліверпуля» зміцнила його позиції у верхній половині таблиці Прем’єр-ліги, а «Фулхем» своєю енергійною грою показав, що він більш ніж здатний конкурувати на цьому рівні. Обидві команди можуть витягти з цього матчу позитивні моменти, але для вболівальників «Ліверпуля» ця гра запам’ятається надовго. Після фінального свистка і гравці, і вболівальники могли поміркувати про матч, у якому було все — голи, драма і багато хвилювання. Це була гра, яка втілила в собі всю красу футболу і те, чому мільйони вболівальників по всьому світу зачаровані цим видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Ліверпуль, Фулхем — Ноттінгем Форест.