Байєр — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 20:27 3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Боруссія Д (Дортмунд).

Байер - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Байєр (Леверкузен) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:1 (0:1)
Голи: В. Боніфацій (79) — Райерсон (5)

Попередження: Джеремі Фрімпонг (12), Е. Паласіос (75), Матс Хуммельс (77), Оділон Косуноу (90+1), М. Вольф (90+1)

Огляд матчу Байєр — Боруссія Д:

Леверкузенський «Байєр» і дортмундська «Боруссія» зійшлися в захоплюючому матчі Бундесліги на «БайАрені». Гра закінчилася внічию 1:1, обидві команди продемонстрували на полі високу майстерність і рішучість. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, обидві команди боролися за перевагу. Дортмундська «Боруссія» взяла гору на 5-й хвилині, коли Дж. Райерсон забив гол, вивівши свою команду вперед. Леверкузенський «Байєр» швидко перегрупувався і почав атакувати оборону дортмундців, але не зміг реалізувати свої моменти. На 12-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» Ж. Фрімпонг отримав жовту картку за необдуманий підкат. Це, здавалося, запалило господарів поля, і вони стали наполегливіше шукати можливість зрівняти рахунок. На 45-й хвилині Ф. Віртц пробив по воротах, але гол було скасовано через офсайд. Перший тайм завершився з рахунком 1:0. У другому таймі обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, створивши безліч можливостей для взяття воріт. На 64-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну, випустивши Й. Хофманна замість А. Адама. Хофманна замість А. Адлі. Дортмундці також зробили дві заміни, замінивши Н. Шлоттербека на А. Шлоттербека на А. Пападопулоса, а Й. Байно-Гіттенса на К. Адеємі. Гра ставала дедалі напруженішою, обидві сторони вели запеклу боротьбу за контроль над серединою поля.

На 75-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» Е. Паласіос отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Потім послідувала ще одна жовта картка для гравця дортмундської «Боруссії» М. Хуммельса на 77-й хвилині. У тактичному плані, щоб знайти переломний момент, леверкузенський «Байєр» зробив другу заміну на 79-й хвилині, випустивши Е. Паласіоса замість П. Шика. Заміна виявилася вирішальною, оскільки лише через кілька миттєвостей Боніфацій В., скориставшись помилкою захисту, зрівняв рахунок, забивши блискучий гол на 79-й хвилині. Зневірившись домогтися перемоги, дортмундська «Боруссія» провела останню заміну на 84-й хвилині, замінивши М. Реуса на Т. Меньє. В останні хвилини гра ставала дедалі гострішою, обидві команди прагнули вийти з глухого кута. На 90-й хвилині О. Коссуну з леверкузенського «Байєра» та М. Вольф із дортмундської «Боруссії» отримали жовті картки за агресивні дії. Незважаючи на напружену кінцівку матчу, жодна з команд не змогла виявити переможця, і гра завершилася внічию 1:1. Це була запекла боротьба, в якій і леверкузенський «Байєр», і дортмундська «Боруссія» продемонстрували свою майстерність, рішучість і тактичну майстерність. У результаті обидві команди набрали по одному очку і заклали основу для майбутніх зустрічей між цими грандами Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Байєр, Боруссія Д — РБ Лейпциг.