Ман.Сіті — Тоттенгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 20:29 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Тоттенгем — 3:3. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Тоттенхем (Лондон).

Ман.Сити - Тоттенхэм - 3:3. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Тоттенхэм - 3:3. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 3:3 (2:1)
Голи: Сон Хин Мін (9), Фоден (31), Гріліш (81) — Сон Хин Мін (6), Ло Чельсо (69), Кулусевскі (90)

Попередження: Родрі (34), Ієнома Дестіні Удогіє (38), Гріліш (61), Педро Порро (74), Дж. Гвардіол (84), Кулусевскі (90+2)

Огляд матчу Ман.Сіті — Тоттенгем:

Захоплююче протистояння закінчилося драматичною нічиєю: Манчестер Сіті 3−3 Тоттенгем У захопливому матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на легендарному стадіоні «Етіхад», «Манчестер Сіті» і «Тоттенгем» зійшлися в захопливому поєдинку, який залишив уболівальників на краю своїх місць. За рахунку 2:1 на користь «Манчестер Сіті» в перерві здавалося, що перемога дістанеться господарям поля. Однак наполеглива боротьба «Тоттенхема» у другому таймі призвела до підсумкового рахунку 3:3, внаслідок чого обидві команди отримали по голу. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди з перших хвилин стали демонструвати свої атакувальні здібності. Однак першим на 6-й хвилині відзначився Сон Хин-Мін із «Тоттенхема». Південнокорейський форвард продемонстрував свої клінічні здібності, не залишивши голкіперу «Манчестер Сіті» жодного шансу. Удача господарів змінилася на гірше лише через три хвилини, коли Сон ненавмисно переправив м’яч у власні ворота, зрівнявши рахунок. Манчестер Сіті продовжував насідати і був винагороджений за свої зусилля на 31-й хвилині. Молодий талант Філ Фоден вразив ворота гостей, привівши вболівальників у захват. Перший тайм не обійшовся без жовтих карток: Родрі та Д. Удогі з «Тоттенхема» отримали попередження. На початку другого тайму обидва менеджери зробили ранні заміни, намагаючись змінити хід гри. «Тоттенгем» випустив Б. Гіла замість П. Хойбйорга, а «Манчестер Сіті» випустив Дж. Доку замість Дж. Гріліша на 52-й хвилині. У Дж. Гріліша були не найкращі часи, бо одразу після годинникової позначки він отримав жовту картку за неправильну атаку. «Тоттенгем» скористався своєю перевагою і домігся рівного рахунку на 69-й хвилині, коли Г. Ло Сельсо пробив повз воротаря «Манчестер Сіті».

Намагаючись повернути контроль над ситуацією, менеджер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола зробив ще одну заміну, замінивши на 73-й хвилині Філа Фодена, який забив гол, на Р. Льюїса. Незабаром після цього гравець «Тоттенхема» П. Порро отримав жовту картку за необережний виклик. У міру того як час минав, обидві команди здійснили значні зміни, щоб ще більше збільшити свої шанси на перемогу. На 79-й хвилині гравець «Тоттенхема» Г. Ло Сельсо замінив О. Скіппа, а гравець «Манчестер Сіті» Ж. Гвардіола був замінений на Н. Аке, а Ж. Альварес — на М. Ковачича на 87-й хвилині. Коли матч був готовий до того, що будь-яка з команд зможе вирвати перемогу на пізній стадії, саме гравець «Манчестер Сіті» Ж. Гріліш знову продемонстрував свій клас. На 81-й хвилині Гріліш завдав потужного удару з-за меж штрафного, залишивши воротаря «Тоттенхема» беззахисним, і м’яч влетів у сітку. Однак драма була далека від завершення. В останні кілька хвилин «Тоттенгем» зумів врятувати очко. Героєм зустрічі став Д. Кулусевскі, який на 90-й хвилині переправив м’яч у сітку воріт, приголомшивши вболівальників господарів. Матч закінчився на драматичній ноті: на останніх секундах обидві команди отримали жовті картки: Емерсон Ройал і Д. Кулусевскі були попереджені за «Тоттенгем», а Е. Хааланд отримав жовту картку за «Манчестер Сіті». У цьому напруженому поєдинку «Манчестер Сіті» та «Тоттенгем» продемонстрували свою майстерність в атаці та стійкість. Результат залишив в обох менеджерів змішані емоції: «Манчестер Сіті» відчуватиме, що втратив два очки, в той час як «Тоттенгем» буде задоволений своїм енергійним поверненням. Прем’єр-ліга вкотре подарувала захопливий матч, який надовго залишиться в пам’яті вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ман.Сіті, Тоттенгем — Вест Гем.