Сассуоло — Рома — 1:2. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 20:56 3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Рома — 1:2. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

3 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Рома (Рим).

Сассуоло - Рома - 1:2. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Рома - 1:2. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Сассуоло (Італія) — Рома (Рим) — 1:2 (1:0)
Голи: Матеус Енріке (25) — Дібала (76), Расмус Крістенсен (82)

Попередження: Крістіан Торстведт (55), Берарді (69), Расмус Крістенсен (79), Матеус Енріке (83), Мартін Ерліч (90+3)

Огляд матчу Сассуоло — Рома:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Сассуоло» зіграв з «Ромою» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore. Гра вийшла захопливою, з близьким рахунком, і тримала вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Сассуоло», завдяки блискучому голу Матеуса Енріке на 25-й хвилині. Уболівальники «Сассуоло» були у нестямі від радості, коли їхня команда вийшла вперед, і сподівалися на перемогу над складним суперником. Однак у «Роми» були інші плани. На початку другого тайму «Рома» зробила дві важливі заміни. Рік Карсдорп був замінений на Р. Крістенсена, а Е. Бове звільнив місце для С. Азмуна. Це була заява про наміри «Роми», яка прагнула змінити рахунок і взяти всі три очки. Надії «Сассуоло» зменшилися, коли К. Торстведт отримав жовту картку на 55-й хвилині. Тиск на господарів став наростати, і ситуація тільки погіршилася, коли на 62-й хвилині Д. Болока отримав червону картку, залишивши «Сассуоло» вдесятьох. «Сассуоло» швидко зробив дві заміни: на 65-й хвилині А. Лор’єнте вийшов замість У. Рачича. Однак «Рома» відповіла своїми замінами, випустивши Г. Манчіні замість Л. Пеллегріні та Л. Спінаццолу замість С. Ель-Шаараві на 67-й хвилині. Гра набула драматичного оберту на 76-й хвилині, коли «Рома» отримала право на пенальті, який упевнено реалізував П. Дибала.

Рахунок став рівним — 1:1, і «Рома» була сповнена рішучості забити ще один гол і завершити матч-відповідь. На 69-й хвилині, коли напруга на полі наростала, гравець «Сассуоло» Д. Берарді отримав жовту картку. Обидві команди продовжували робити заміни в пошуках свіжих сил і тактичних змін. На 81-й хвилині «Сассуоло» ввів у гру К. Торстведта та А. Пінамонті, а на 82-й хвилині «Рома» ввела в гру Р. Крістенсена. Крістенсена. На 82-й хвилині «Рома» знайшла довгоочікуваний перелом — Р. Крістенсен забив гол. Крістенсен забив гол, вивівши свою команду вперед. Гравці «Сассуоло» були приголомшені тим, що їхня перевага вислизнула так пізно в матчі. На 83-й хвилині спалахнули почуття, коли Матеус Енріке з «Сассуоло» отримав жовту картку. Гра тривала, обидві команди боролися за контроль над ситуацією, але перемога залишилася за «Ромою». На 87-й хвилині З. Челік вийшов замість П. Дибали, і «Рома» спробувала закріпити свою перевагу. Сассуоло спробував зробити пізній хід у відповідь, зробивши дві заміни на 90-й хвилині: Д. Берарді та М. Віна замінили С. Кастільєхо та М. Педерсена. Однак для господарів поля було вже надто пізно: пролунав фінальний свисток, і «Рома» відсвяткувала важку перемогу з рахунком 2:1. Попри відважні зусилля «Сассуоло», рішучості та чіткої гри «Роми» виявилося достатньо для перемоги. Матч продемонстрував непередбачувану і захоплюючу природу футболу Серії А і тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Сассуоло, Рома — Фіорентина.