Відкладений матч 3-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Металіст 1925» — 4:2. Огляд матчу, статистика

2023-12-07 17:07 У четвер, 7 грудня, відбувся відкладений матч 3-го туру чемпіонату України сезону-2023/24, у якому зустрічалися київське ... Відкладений матч 3-го туру чемпіонату України. «Динамо» — «Металіст 1925» — 4:2. Огляд матчу, статистика

У четвер, 7 грудня, відбувся відкладений матч 3-го туру чемпіонату України сезону-2023/24, у якому зустрічалися київське «Динамо» і харківський «Металіст 1925». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. Відкладений матч 3-го туру

«ДИНАМО» (Київ) — «МЕТАЛІСТ 1925» (Харків) — 4:2 (3:1)
Голи:
Волошин (11, 22), Ванат (34), Дячук (90) — Дмитренко (30), Ременюк (72)

Попередження: Бичек (29), Фарина (84)
Видалення: Бичек (40, повторне попередження)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 25.Дячук, 34.Сирота, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 59) — 22.Кабаєв (20.Караваєв, 59), 29.Буяльський (К) (37.Царенко, 59), 91.Волошин (77.Беніто, 90+1) — 11.Ванат (21.Супряга, 82).
Запасні: 1.Бущан, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 23.Малиш, 30.Діалло, 40.Біловар, 92.Рамадані.

«Металіст 1925»: 1.Сидоренко, 2.Капінус, 3.Ткачук, 20.Червак, 74.Фарина, 28.Габелок (К) (19.Ткачук, 59), 7.Арі (11.Ременюк, 59), 21.Бичек, 8.Мартинюк, 22.Дмитренко (79.Чирук, 76), 97.Сидоров (9.Борячук, 67).
Запасні: 12.Потимков, 37.Мозіль, 4.Коваленко, 15.Абдулла, 17.Курило, 29.Жичиков, 30.Безуглий.

Початок матчу пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Гості намагалися ні в чому не поступатися динамівцям, прагнули атакувати при першій-ліпшій можливості та агресивно вступали у відбір м’яча. Як результат, у цьому відрізку зустрічі гра не містила гольових моментів. Однак це не завадило «Динамо» вже на 11-й хвилині матчу відкрити рахунок: під час контратаки «біло-синіх» Буяльський чудовим пасом вивів Волошина віч-на-віч із Сидоренком правим флангом, і той свого шансу не проґавив, холоднокровним ударом спрямувавши м’яч між ніг голкіперу «Металіста 1925»... — 1:0.

Цей гол змінив малюнок гри. Динамівці стали грати набагато розкутіше і події матчу тепер майже безперервно проходили на половині поля харківської команди. Усе це дуже швидко вилилося в ще один гол столичної команди: на 22-й хвилині зустрічі Буяльський віддав пас Шапаренку, який набігав, той пробив сходу метрів із 18-ти, Сидоренко зумів впоратися з цим непростим ударом, але відбив м’яч просто перед собою, і Волошин упевнено зіграв на добиванні — 2:0.

Після цього «Динамо» продовжувало володіти перевагою, завдало кілька досить небезпечних ударів по воротах суперника, і, здавалося, ніщо для команди Шовковського не віщувало неприємностей. Проте, на 30-й хвилині зустрічі гості примудрилися скоротити розрив у рахунку: Габелок відмінною діагональною передачею доставив м’яч у ліву частину штрафного майданчика киян точно на Дмитренка і той ударом сходу метрів із восьми вразив ціль — 2:1.

Утім, динамівці майже відразу ж оформили гол у відповідь. Спершу близьким до успіху був Буяльський, однак після його удару з лінії штрафного майданчика Сидоренко у блискучому кидку зумів дотягнутися до м’яча, який летів у «дев’ятку», — кутовий. Але, як виявилося, голкіпер лише на кілька хвилин відтермінував узяття своїх воріт: після подачі з кута поля Ванат на ближній штанзі виграв боротьбу в повітрі та чітким ударом із близької відстані вколотив м’яч у сітку — 3:1.

Ну а на 40-й хвилині завдання «Динамо» по досягненню переможного результату полегшили гості: Бичек отримав другу жовту картку і «Металіст 1925» залишився в меншості. Утім, за час, що залишився в першому таймі, цей рахунок на табло ніяк не позначився. Хоча, Волошин мав усі шанси для цього, однак, пробиваючи без перешкод із кута воротарського майданчика, у ворота не влучив.

Другий тайм пройшов під знаком повної переваги «Динамо». Були у киян і можливості розвинути свій успіх. Небезпечно здалеку пробивав Сирота — поруч зі штангою, без перешкод метрів із 10-ти завдавав удару Шапаренко — вище воріт. Нарешті, на 65-й хвилині матчу небезпечно пробивав уже Бражко — цього разу «Металіст 1925» виручив Сидоренко. А в підсумку, м’яч влетів у протилежні ворота: на 71-й хвилині зустрічі внаслідок контратаки гостей Ременюк вийшов віч-на-віч із Нещеретом, за межами штрафного майданчика обіграв голкіпера, який вийшов із воріт, і киян та зробив рахунок 3:2.

«Динамо» продовжило атакувати і на 79-й хвилині відзначилося черговим небезпечним, але неточним ударом — тепер уже у виконанні Царенка, який пробив із меж штрафного майданчика, і м’яч ледь не чиркнув об штангу. Але на 90-й хвилині матчу динамівці все ж таки домоглися свого — це Дячук ударом з меж воротарського майданчику відправив м’яч у ворота «Металіста 1925» під час подачі з кутового — 4:2, перемога команди Олександра Шовковського.

Після зіграних матчів «Динамо» має у своєму активі 25 очок і посідає 5-те місце в турнірній таблиці першості, відстаючи від лідируючого «Кривбасу» на 8 очок, але маючи при цьому три матчі в запасі.

Додамо, що найближчого понеділка, 11 грудня, «Динамо» проведе свій заключний матч цьогорічного чемпіонату України: у рамках 17-го туру першості «біло-сині» прийматимуть на своєму полі столичну «Оболонь». Ця зустріч також відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 15:00).