Кр-л Пелас — Борнмут — 0:2. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-06 23:26 6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Борнмут — 0:2. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Борнмут (Англія).

Кр-л Пэлас - Борнмут - 0:2. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Борнмут - 0:2. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 15-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Борнмут (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Маркос Сенесі (25), К. Мур (90+1)

Попередження: Одсонн Едуард (45), Маркос Сенесі (53), Забарний (63), Д. Уаттара (83)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Борнмут:

«Кристал Пелас» зустрівся з «Борнмутом» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк». У грі було все — від голів до замін, і «Борнмут» здобув перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 2:0. Перший тайм розпочався з напруженої боротьби між двома командами, які боролися за домінування на полі.

Борнмут" вийшов уперед на 25-й хвилині, коли М. Сенезі забив гол, залишивши «Кристал Пелас» позаду. «Кристал Пелас» негайно відреагував на гол, зробивши першу заміну на 29-й хвилині. Т. Мітчелл був замінений на Н. Клайна в спробі зміцнити оборону і переломити хід гри. Однак «Борнмут» зумів утримати перевагу і пішов на перерву з рахунком 1:0. Другий тайм став свідком напружених моментів: обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу. На 45-й хвилині «Кристал Пелас» отримав удар, коли О. Едуард отримав жовту картку, поставивши свою команду в невигідне становище, «Борнмут» також зіткнувся з невдачами, коли М. Сенезі, який забив гол, отримав жовту картку на 53-й хвилині. Обидві команди намагалися зберігати самовладання і продовжували битися на полі. По ходу гри обидві команди вирішили провести заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. На 62-й хвилині «Борнмут» зробив дві заміни: замість П. Біллінга і М. Таверньє вийшли Й. Клюйверт і А. Семеньо відповідно. Кристал Пелас відповів двома замінами на 69-й хвилині, замінивши Дж. Шлуппа на Н. Ахамаду, а Дж. Ворда на В. Г’юза. Коли на годиннику залишалося менше двадцяти хвилин, Борнмут зробив останню заміну на 79-й хвилині, замінивши Л. Сіністру на Д. Ваттару. Уаттару. Однак Уаттара поплатився за свою участь, отримавши жовту картку на 83-й хвилині. В останній спробі врятувати очко «Кристал Пелас» зробив останню заміну на 86-й хвилині, замінивши Х. Лерму на Х. Матету. Борнмут відповів останньою заміною на 88-й хвилині, випустивши замість К. Мура Д. Соланке. Гра досягла кульмінації на 90-й хвилині, коли Борнмут закріпив свою перемогу ще одним голом. К. Мур влучив у сітку, збільшивши перевагу «Борнмута» до 2:0. До фінального свистка «Кристал Пелас» мужньо бився, але так і не зміг переломити хід гри. Матч закінчився тим, що «Борнмут» відсвяткував заслужену перемогу над «Кристал Пелас». Це була наполеглива боротьба для обох команд, але в підсумку все вирішив клінічний фініш «Борнмута».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ліверпуль, Ман.Юнайтед — Борнмут.