Фулгем — Ноттінгем Форест — 5:0. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-06 23:27 6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Ноттінгем Форест — 5:0. Чемпіонат Англії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

6 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Фулхэм - Ноттингем Форест - 5:0. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Ноттингем Форест - 5:0. Чемпионат Англии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 15-й тур

Фулгем (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 5:0 (2:0)
Голи: Івобі (30), R. Jimenez (34), R. Jimenez (54), Івобі (74), Керні (86)

Попередження: Р. Йейтс (76)

Огляд матчу Фулгем — Ноттінгем Форест:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» «Фулгем» змагався з «Ноттінгем Форест», і в підсумку перемога дісталася господарям поля. Ведучи в рахунку 2:0 у перерві, «Фулгем» продовжив домінувати в другому таймі і в підсумку здобув перемогу з рахунком 5:0. Гра почалася на позитивній ноті для «Фулхема»: на 30-й хвилині нападник А. Івобі забив чудовий гол, вивівши господарів уперед. Незабаром після цього, на 34-й хвилині, Р. Хіменес продовжив атаку «Фулхема», забивши ще один гол. У перерві «Ноттінгем Форест» шукав способи переломити хід матчу, зробивши дві заміни в спробі привнести свіжі сили до складу. І. Сангаре був замінений на Р. Єйтса на 46-й хвилині, а Н. Домінгес був замінений на М. Гіббс-Вайта. Однак «Фулгем» продовжував домінувати, і Р. Хіменес знову вразив ворота суперника на 54-й хвилині.

Ноттінгем Форест спробував внести зміни до свого складу: Д. Орігі замінив Д. Вуда, а К. Гадсон-Одої вийшов замість Даніло на 58-й хвилині. Фулгем теж зробив кілька замін, щоб зберегти свіжість гравців і підтримати атакувальний дух. Вілліан вийшов замість Х. Вілсона на 63-й хвилині, а А. Івобі був замінений на Б. Де Кордова-Ріда на 76-й хвилині. На 74-й хвилині Івобі знову продемонстрував свою гольову майстерність, ще більше збільшивши перевагу «Фулхема». Під кінець матчу «Фулгем» продовжив домінувати у грі, зробивши чергові заміни — замість А. Робінсона та А. Івобі у гру вступили Дж. Ноттінгем Форест" теж здійснив заміну на 76-й хвилині, випустивши Феліпе замість М. Ніахате. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Фулгем» забив гол Т. Кейрні на 86-й хвилині, оформивши перемогу. Попри те що «Ноттінгем Форест» намагався врятувати щось із цієї зустрічі, їм так і не вдалося переломити хід поєдинку. Загалом це був надзвичайно вдалий матч для «Фулхема», який показав майстер-клас на «Крейвен Коттедж». Їхня атакувальна майстерність та клінічна гра виявилися надто складними для «Ноттінгем Форест», і в результаті господарі поля здобули впевнену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Вест Гем, Вулверхемптон — Ноттінгем Форест.