Брест — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-07 23:23 7 грудня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Страсбур — 1:1. Чемпіонат Франції, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

7 грудня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Страсбур (Франція).

Брест - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Страсбур - 1:1. Чемпионат Франции, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 12-й тур

Брест (Франція) — Страсбур (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Дж. Ле Дуарон (44) — Е. Емега (80)

Предупредження: H. Magnetti (35)

Огляд матчу Брест — Страсбур:

У захопливому матчі між командами «Стад Брестуа 29» і «Страсбур» у Лізі 1 обидві команди провели наполегливу боротьбу, в результаті якої було зафіксовано нічию 1:1. Матч проходив на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле». У першому таймі господарі повели в рахунку, а в другому «Страсбур» зрівняв рахунок. Гра почалася в дусі суперництва, і з самого початку було видно, що обидві команди налаштовані на позитивний результат. На 35-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті отримав жовту картку, продемонструвавши інтенсивність матчу. Незабаром після цього, на 36-й хвилині, «Страсбур» зробив першу заміну: І. Дукуре був замінений на Е. Емегу. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб випустити на поле свіжі сили і, можливо, змінити хід гри. За хвилину до перерви «Стад Брестуа 29» вдалося вирвати перемогу. Ж. Ле Дуарон знайшов ворота суперника, забивши гол, завдяки якому його команда повела в рахунку 1:0. На початку другого тайму обидві команди продовжили демонструвати свою майстерність і рішучість. На 65-й хвилині «Стад Брестуа 29» вирішив зробити першу заміну, випустивши на поле К. Думбію замість М. Камари.

На 70-й хвилині «Страсбур» також зробив подвійну заміну: Х. Діарра і Д. Баква замінили Ж. Мвангу і Анжело відповідно. Мвангу та Анжело відповідно. Ці зміни були спрямовані на те, щоб оживити команду і спровокувати повернення. На 71-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив дві заміни, демонструючи своє бажання зберегти контроль над грою. Ж. Ле Дуарон вийшов замість М. Перейра Лаге, а М. Сатріано замінив С. Муні. Завзятість «Страсбура» принесла свої плоди на 80-й хвилині, коли Е. Емега забив вирішальний м’яч. Цей гол вдихнув нове життя у ворота гостей, підняв їхній дух і дав надію на перемогу. Обидві команди продовжували боротися до фінального свистка, але жодна з них так і не змогла знайти переможний гол. На 85-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну, замінивши Р. Дель Кастільо на Б. Брахімі. Матч закінчився внічию 1:1, і «Стад Брестуа 29», і «Страсбур» заробили по одному очку. Хоча вболівальники, можливо, сподівалися на більш рішучий результат, матч між «Стад Брестуа 29» і «Страсбуром» став захопливим проявом майстерності, стратегії та пристрасті. Обидві команди можуть пишатися своїми виступами і з нетерпінням чекати майбутніх матчів у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Брест, Страсбур — Гавр.