Хоффенхайм — Бохум — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-08 23:27 8 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Бохум — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

8 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Хоффенхайм - Бохум - 3:1. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Бохум - 3:1. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 3:1 (2:0)
Голи: Е. Машовіч (32), Крамаріч (43), Бебу (76) — Гонсалу Пасієнсіа (90)

Попередження: U. Тохумчу (41), Крамарич (51), Гриша Промель (53), Е. Машович (60), Мануель Ріманн (63)

Огляд матчу Хоффенхайм — Бохум:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні PreZero Arena, «1899 Хоффенхайм» здобув таку необхідну перемогу над «ВфЛ Бохум». Рахунок у перерві відображав перевагу «Гоффенгайма» з рахунком 2:0, а рахунок в основний час забезпечив тріумф із підсумковим результатом 3:1. На початку матчу обидві команди демонстрували атакувальні наміри, прагнучи ранньої переваги. Однак на 32-й хвилині господарі поля, команда «1899 Хоффенхайм», забили перший гол у ворота «ВфЛ Бохум» Е. Масовича. Гол надав «Гоффенгайму» такий необхідний імпульс і вивів його в лідери. Під час першого тайму напруга матчу наростала, що призвело до жовтої картки гравця «Гоффенгайма» У. Тохумчу на 41-й хвилині.

Але на цьому події в першому таймі не закінчилися: на 43-й хвилині Андрій Крамарич вдалим голом збільшив перевагу «Гоффенгайма». Перерва закінчилася з рахунком 2:0 на користь «Гоффенгайма», який мав намір зберегти свою перевагу в другому таймі. На початку другого тайму «Бохум» зробив дві швидкі заміни: П. Хофманн вийшов замість Г. Пасьєнсії, а М. Беро — замість К. Антві-Аджея. Ці заміни мали привнести свіжі сили в гру «Бохума» і переломити хід матчу. Однак «Гоффенгайму 1899» вдалося зберегти тиск на суперника, і Крамарич продовжував створювати проблеми. Хорватський нападник отримав жовту картку на 51-й хвилині, але це не зупинило його в атаці. Обидві команди вступили у фізичну боротьбу, внаслідок якої жовті картки отримали гравець «Гоффенгайму» Г. Промель на 53-й хвилині та гравець «ВфЛ Бохум» Е. Масович на 60-й хвилині. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві сторони прагнули отримати перевагу. На 65-й хвилині «Гоффенгайм» зробив дві заміни: В. Вегхорст вийшов замість І. Бебу, а У. Тохумку — замість Ф. О. Беккера. VfL Bochum відповів своїми замінами на 69-й хвилині, випустивши А. Лосілью і Т. Асано замість Л. Дашнера і М. Квартенга відповідно. Коли до кінця матчу залишалося трохи менше п’ятнадцяти хвилин, 1899 Хоффенхайм зміцнив свою перевагу завдяки відмінному голу І. Бебу на 76-й хвилині. Ця перевага в три м’ячі здавалася нездоланною для «ВфЛ Бохум», якому насилу вдавалося створювати моменти. Наприкінці матчу обидва менеджери зробили заміни: на 84-й хвилині «1899 Гоффенгайм» замінив А. Штаха і М. Бултера на Ф. Гріллітча і Р. Скова. На 85-й хвилині замість Т. Оерманна вийшов К. Штогер, але на 90-й хвилині «ВфЛ Бохум» зумів забити втішний гол — відзначився Г. Пасьєнсія. Пасьєнсія. Хоча для повернення було занадто мало і занадто пізно, це дало проблиск надії для VfL Bochum перед наступним матчем. Фінальний свисток підтвердив переконливу перемогу 1899 року Hoffenheim з рахунком 3:1. Сильна гра команди, особливо в першому таймі, продемонструвала її атакувальну майстерність і вміння використовувати помилки суперника. Незважаючи на те, що «ВфЛ Бохум» наполегливо бився, вони не змогли подолати раннє відставання. Ця важлива перемога «1899 Гоффенгайм» просуває команду далі турнірною таблицею Бундесліги і додає їй упевненості у своїх силах, оскільки вона продовжує боротися за більш високе місце. VfL Bochum, з іншого боку, необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Хоффенхайм, Бохум — Уніон.