Ювентус — Наполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-08 23:41 8 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Наполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

8 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Наполі (Неаполь).

Ювентус - Наполи - 1:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Наполи - 1:0. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Ювентус (Турин) — Наполі (Неаполь) — 1:0 (0:0)
Голи: Гатті (51)

Попередження: К. Кварацхелія (45+1), Бремер (58), Хуан Хесус (63), Лео Остігард (86), Осімхен (90+5), Локателлі (90+5)

Огляд матчу Ювентус — Наполі:

«Ювентус» здобув перемогу над «Наполі» в напруженому поєдинку Серії А. У довгоочікуваному матчі на «Альянц Стедіум» «Ювентус» здобув перемогу над «Наполі» з рахунком 1:0. За рахунку 0:0 у перерві це був напружений поєдинок, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. У першому таймі обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні, не дозволивши прорватися вперед у перші 45 хвилин. Однак на 45-й хвилині гравець «Наполі» К. Кварацхелія опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку. Ця жовта картка надалі дорого обійдеться «Наполі». Другий тайм почався з новою силою, і на 51-й хвилині «Ювентус» домігся успіху завдяки голу Ф. Гатті, на радість господарів поля. Нападник «Ювентуса» скористався помилкою в обороні «Наполі» і переправив м’яч повз воротаря, забезпечивши своїй команді перевагу. На 58-й хвилині перевага «Ювентуса» опинилася під загрозою, коли Бремер отримав жовту картку, а на 63-й хвилині Хуан Жезус із «Наполі» забив гол. Обидві команди були доведені до межі, вступаючи в запеклу боротьбу за контроль над грою.

На 65-й хвилині «Наполі» здійснив першу заміну: П. Зелінські змінив Е. Ельмаса, намагаючись змінити динаміку атаки. Ювентус відповів своєю заміною на 70-й хвилині, випустивши Д. Влаховича замість А. Міліка. Обидві команди продовжили робити заміни: Наполі випустив Натана замість А. Занолі та М. Політано замість Г. Распадорі на 72-й хвилині, а Ювентус ввів Ф. К’єзу замість М. Кіна та Ф. Костича замість Алекса Сандро на 83-й хвилині. Час минав, напруга зростала, що призвело до роздачі кількох жовтих карток. На 86-й хвилині Л. Остігард із «Наполі» дістав попередження, після чого була проведена заміна: С. Лоботка вийшов на заміну замість Х. Кахусте. «Ювентус» також зробив заміну: В. Маккенні замінив С. Ілінга-молодшого, а А. Камб’ясо вийшов замість Д. Ругані. В останні хвилини гри В. Осімхен із «Наполі» та М. Локателлі з «Ювентуса» були вилучені з поля на 90-й хвилині за відповідні порушення. Суддя дав фінальний свисток, підтвердивши перемогу «Ювентуса» над «Наполі» у впертій боротьбі з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і мужньо билися, зробивши цю гру незабутньою. «Ювентус» отримає впевненість від цієї перемоги і продовжить боротьбу за перше місце в Серії А, а «Наполі» замислиться про втрачені можливості та постарається відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Ювентус, Наполі — Кальярі.