Кривбас — Зоря — 2:2. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 17:01 9 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Зоря — 2:2. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Зоря (Луганськ).

Кривбасс - Заря - 2:2. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Заря - 2:2. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Зоря (Луганськ) — 2:2 (2:1)
Голи: Олег Кожушко (10), Понеділок (40) — E. Герреро (42), Батагов (78)

Предупредження: Д. Мишнов (28), Батагов (80)

Огляд матчу Кривбас — Зоря:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Металург», «Кривбас» зустрівся з луганською «Зорею». Матч завершився захоплюючою нічиєю з рахунком 2:2, обидві команди пішли з поля, поділивши між собою трофеї. У першій половині зустрічі точилася напружена боротьба між командами, і вже на 10-й хвилині «Кривбас» вийшов уперед. О. Кожушко влучив у сітку воріт, подарувавши своїй команді цінну перевагу. Однак луганська «Зоря» швидко відігралася, і на 42-й хвилині Е. Герреро зрівняв рахунок. На 40-й хвилині «Кривбас» знову продемонстрував свою рішучість і потужну атаку, коли А. Понєдєльнік забив гол, знову вивівши свою команду в лідери. Рахунок у перерві став 2:1 на користь «Кривбасу». У другому таймі луганська «Зоря» провела кілька стратегічних замін, намагаючись переломити хід матчу.

На 47-й хвилині у складі луганської «Зорі» з’явився Д. Алефіренко, який замінив І. Горбача, який так і не зміг відзначитися. Обидві команди продовжили вносити зміни до своїх складів по ходу матчу. На 59-й хвилині луганська «Зоря» провела ще одну заміну — Д. Мишньов був замінений на В. Бугая. КР «Кривбас» також зробив вибір на користь свіжих сил, випустивши на 61-й хвилині Р. Дебелка замість К. Приходька. Луганська «Зоря» продовжувала боротися і на 78-й хвилині зуміла зрівняти рахунок, коли А. Батагов влучив у сітку. Незважаючи на напружені моменти, до фінального свистка жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Матч завершився внічию 2:2. Гравці продемонстрували величезну майстерність і рішучість протягом усієї гри, тримаючи вболівальників у напрузі до самого кінця. Це був напружений і захопливий матч, який продемонстрував талант і рішучість як «Кривбасу», так і луганської «Зорі». Стадіон «Металург» був заповнений пристрасними вболівальниками, які стали свідками незабутнього поєдинку між двома грандами Прем’єр-ліги. Незважаючи на те що матч завершився внічию, він став свідченням конкурентної природи футболу та непередбачуваності гри. Обидві команди можуть пишатися своїми виступами і з нетерпінням чекати наступних матчів у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Кривбас, Зоря — Шахтар.