Аталанта — Мілан — 3:2. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-09 21:00 9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Мілан — 3:2. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

9 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Мілан (Італія).

Аталанта - Милан - 3:2. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Милан - 3:2. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Аталанта (Бергамо) — Мілан (Італія) — 3:2 (1:1)
Голи: Лукман (38), Лукман (55), Л. Мюріель (90+5) — Жиру (45+3), Йовіч (80)

Попередження: T. Reijnders (71), Едерсон (72), Калабрія (81), Йовіч (88), Беннасер (90+2), Калабрія (90+3)

Огляд матчу Аталанта — Мілан:

«Аталанта» і «Мілан» зійшлися в напруженому матчі Серії А на стадіоні «Гевесс», який завершився захоплюючою перемогою «Аталанти» з рахунком 3:2. Матч розпочався неквапливо, але швидко набрав обертів: обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та створили безліч можливостей. На 38-й хвилині «Аталанта» взяла гору, коли Адемола Лукман точним ударом вразив ворота суперника та вивів свою команду вперед. Однак перед самою перервою «Мілан» відповів: Олів’є Жиру зрівняв рахунок на 45-й хвилині. Рахунок у перерві став 1:1, поклавши початок захопливому другому тайму: «Аталанта» вийшла на перерву у чудовій формі та не гаяла часу, щоб повернути собі лідерство. На 55-й хвилині Лукман завдав чергового удару, знову вивівши свою команду в лідери. AC Milan спробував відповісти, зробивши першу заміну: на 59-й хвилині Самуель Чуквуезе замінив Ісмаеля Беннасера. По ходу матчу напруга продовжувала зростати. На 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Тійс Рейндерс, а на 80-й хвилині Лука Йович зрівняв рахунок.

Гра висіла на волосині, обидві команди прагнули перемоги, і в останні хвилини матчу напруга загострилася до межі. Давіде Калабрія та Беннасер отримали жовті картки на 81-й та 90-й хвилинах відповідно. Напруга досягла свого піку, коли Калабрія отримав червону картку на 90-й хвилині, залишивши свою команду в меншості. Скориставшись можливістю, «Аталанта» невпинно йшла вперед і була винагороджена в останні хвилини матчу. Леонардо Муріель забив гол на 90-й хвилині, забезпечивши своїй команді драматичну перемогу. Щоб довести матч до кінця, «Аталанта» зробила кілька пізніх замін: на 90-й хвилині Маттео Руджері замінив Ебріма Гольма. Ця захоплива зустріч між «Аталантою» та «Міланом» продемонструвала непередбачуваний характер футболу Серії А. Обидві команди продемонстрували майстерність і рішучість, подарувавши вболівальникам драматичний і незабутній матч. Перемога «Аталанти», безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у завтрашньому дні, тоді як «Мілану» доведеться замислитися над згаяними можливостями та дисциплінарними порушеннями, які в кінцевому підсумку коштували їм гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Салернітана, Мілан — Монца.