Евертон — Челсі — 2:0. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 17:59 10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Челсі — 2:0. Чемпіонат Англії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Челсі (Лондон).

Эвертон - Челси - 2:0. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Челси - 2:0. Чемпионат Англии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 16-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Челсі (Лондон) — 2:0 (0:0)
Голи: Дукуре (54), L. Доббін (90+2)

Попередження: I. Gueye (15), Палмер (20), J. Брантвейт (59), Мудрик (73)

Огляд матчу Евертон — Челсі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на «Гудісон Парк», «Евертон» здобув приголомшливу перемогу над «Челсі» з рахунком 2:0. У напруженому поєдинку обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі, внаслідок чого перший тайм пройшов без забитих голів. Однак у другому таймі «Евертон» переломив хід зустрічі, забивши два голи і здобувши вражаючу перемогу над сильними суперниками. Початок матчу пройшов у запеклій рішучості обох сторін. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» Ідрісса Гуйє, а на 20-й хвилині — гравець «Челсі» Конор Палмер. Матч проходив у рівній боротьбі, жодна з команд не бажала поступатися жодною п’ядиною поля. На 27-й хвилині «Челсі» зробив першу заміну в матчі, замінивши Ріса Джеймса на талановитого молодика Льюїса Колвілла. «Евертон» швидко відповів заміною на 41-й хвилині, коли Андрос Таунсенд замінив Натана Паттерсона. На початку другого тайму «Евертон» зробив ще одну заміну, випустивши Андре Онану замість Ідрісси Гуйє на 46-й хвилині. Заміна, здавалося, запалила атаку «Евертона», і на 54-й хвилині команда досягла успіху. Абдулайє Дукуре забив ефектний гол, розлютивши вболівальників «Евертона».

По ходу матчу спалахували конфлікти, і на 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» Джаррад Брантвейт. «Челсі» спробував переломити хід матчу на свою користь двома швидкими замінами на 66-й хвилині, замінивши Емерсона Фернандеса і Робена Стерлінга на Армандо Броху і Натаніеля Джексона відповідно. У відповідь «Евертон» зробив третю заміну, замінивши Домініка Калверта-Льюїна на Бето на 67-й хвилині. Матч ставав дедалі більш фізичним, і на 73-й хвилині жовту картку отримав гравець «Челсі» Микола Мудрик. На 84-й хвилині «Челсі» зробив ще дві пізні заміни: Роберт Санчес і Марк Кукурелла замінили Дімітара Петровича і Яна Маатсена. На 86-й хвилині «Евертон» теж зробив пізню заміну, випустивши Льюїса Доббіна замість Джейдена Гаррісона. Доббін зіграв важливу роль, оформивши перемогу «Евертона» на 90-й хвилині сенсаційним голом. На завершення матчу «Евертон» відсвяткував заслужений тріумф 2:0 над сильним «Челсі». Ця перемога продемонструвала надійність оборони та чітку гру в атаці. Це був незабутній день для «Евертона» на «Гудісон Парк», коли вони піднялися вище в турнірній таблиці Прем’єр-ліги та залишили своїм уболівальникам надію на успішну кампанію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Евертон, Челсі — Шеффілд Юнайтед.