Кельн — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 20:24 10 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Майнц — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Кельн - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Майнц - 0:0. Чемпионат Германии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 14-й тур

Кельн (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ерік Мартел (50), Том Краус (58), Кор (83), M. Папела (84), Ут (86), Відмер (88)

Огляд матчу Кельн — Майнц:

ФК «Кольн» і «Майнц 05» зустрілися в довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні RheinEnergieStadion. Обидві команди доклали чимало зусиль, але в підсумку гра завершилася безгольовою нічиєю. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували рішучість і тактику. Гравці продемонстрували свої навички та вміння, створивши кілька нагод на обох кінцях поля. Однак жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, внаслідок чого в перерві рахунок став 0:0. На початку другого тайму обидві команди зробили кілька замін, щоб привнести свіжі сили і вплинути на хід гри. На 34-й хвилині ФК «Кольн» ввів у гру Ж. Шабо, замінивши Л. Кіліана, щоб посилити оборону. Д. Хайнц з’явився на 46-й хвилині, замінивши Л. Пакараду, щоб посилити півзахист. Матч почав набирати обертів, обидві команди боролися за контроль і намагалися вийти з глухого кута. На 50-й хвилині Е. Мартель із «Кольна» отримав жовту картку, а Т. Краусс із «Майнца 05» наслідував його приклад на 58-й хвилині. Обидві команди продовжили боротьбу, але рахунок на табло так і не змінився.

FSV Mainz 05 зробив першу заміну в матчі на 61-й хвилині: Й. Буркардт замінив Лі Чже Суна. ФК «Кольн» також швидко зробив ще дві заміни, випустивши на 64-й хвилині Д. Любічича і С. Тіггеса, які замінили Ф. Кайнца і Ф. Дітца відповідно. На 75-й хвилині, коли гра наближалася до фіналу, ФК «Кольн» зробив п’яту й останню заміну. Л. Вальдшмідт вийшов замість М. Ута в надії вийти з глухого кута. FSV Mainz 05 також зробив ще дві заміни на 76-й хвилині: Т. Краусс замінив М. Папелу, а Б. Груда — М. Ріхтера. У міру наростання напруги в грі стали з’являтися жовті картки. На 83-й хвилині попередження отримав Д. Кольр із FSV Mainz 05, а на 84-й хвилині — М. Папела. М. Ут і С. Відмер із «Майнца 05» також заробили жовті картки на 86-й та 88-й хвилинах відповідно. Незважаючи на кілька спроб обох команд, матч закінчився безгольовою нічиєю. ФК «Кольн» і FSV «Майнц 05» демонстрували неабияку рішучість і стійкість упродовж усієї гри, але в підсумку так і не змогли досягти успіху. Хоча матч не приніс голів, він став для глядачів напруженим і напруженим протистоянням.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Кельн, Майнц — Гайденхайм.