Салернітана — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-10 20:58 10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

10 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Болонья (Італія).

Салернитана - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 15-й тур

Салернітана (Італія) — Болонья (Італія) — 1:2 (0:2)
Голи: Simy (75) — Джошуа Зіркзі (9), Джошуа Зіркзі (20)

Попередження: Кулібалі (26), L. Tchaouna (36), Паскуале Маццоккі (39), Б. Діа (42), Джошуа Зіркзі (44), Брадаріч (48), Норберт Дьембер (54), K. Урбанскі (85), Кастанос (89), Скорупскі (90+6)

Огляд матчу Салернітана — Болонья:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Салернітана» зіграла з «Болоньєю» на «Стадіо Арекі». Від самого початку матчу «Болонья» взяла гру під свій контроль, чинячи тиск на оборону «Салернітани». На 9-й хвилині гравець «Болоньї» Дж. Зіркзее забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Болонья» продовжувала домінувати, і на 20-й хвилині Зіркзее забив ще раз, збільшивши перевагу до 2:0. «Салернітана» намагалася знайти свій ритм, здійснивши кілька фолів і отримавши жовту картку на 26-й хвилині, коли був вилучений Л. Кулібалі. «Салернітана» зробила першу заміну на 35-й хвилині, замінивши М. Ловато на Л. Чауну в спробі змінити хід гри. Однак їм не вдалося пробити надійну оборону «Болоньї». Перший тайм був відзначений кількома жовтими картками: гравці «Салернітани» Б. Діа, П. Маццоккі, Л. Чауни та Д. Брадаріч були попереджені, а також гравець «Болоньї» Я. Зіркзее. На початку другого тайму «Салернітана» провела другу заміну, замінивши П. Маццоккі на Ф. Данилюка на 46-й хвилині. Однак кількість жовтих карток продовжувала зростати: Д. Брадаріч і Н. Дьомбер отримали вилучення на 48-й і 54-й хвилинах відповідно. На 64-й хвилині «Салернітана» зробила ще дві заміни, замінивши К. Іквуемесі та М. Леговскі на Сімі та Г. Маджоре.

Ці зміни, здавалося, вдихнули життя в атаку «Салернітани», і на 75-й хвилині Сімі забив гол, подарувавши своїй команді надію. Болонья відповіла своїми замінами, замінивши Я. Зіркзее на С. ван Хойдонка, а Д. Ндойє на К. Урбанскі на 77-й хвилині. Урбанскі на 77-й хвилині. «Салернітана» також зробила останню заміну на 81-й хвилині, випустивши А. Кандреву замість Г. Кастаноса. Напруга наростала ближче до кінця матчу, коли було вилучено К. Урбанскі з «Болоньї» на 85-й хвилині та Г. Кастаноса із «Салернітани» на 89-й хвилині. Однак драма загострилася в останні хвилини матчу, коли гравець «Салернітани» Ф. Фаціо отримав червону картку на 90-й хвилині. На цій же хвилині жовту картку отримав гравець «Болоньї» Л. Скорупскі. Незважаючи на пізній сплеск активності «Салернітани», «Болонья» втримала свою перевагу і в підсумку виграла матч із рахунком 2:1. У матчі було багато подій, від голів до жовтих і червоних карток, і вболівальники не нудьгували до фінального свистка. Хоча «Салернітана» буде розчарована результатом, вони можуть втішитися грою в другому таймі, яка показала перспективу на майбутні матчі. Болонья" буде задоволена своєю перемогою, продемонструвавши стійкість і сильну оборону. Тепер обидві команди зосередяться на майбутніх матчах, щоб продовжити свої кампанії в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Салернітана, Болонья — Рома.