Хосеп Гвардіола розповів, що він сказав гравцям у перерві матча з «Лутоном»

2023-12-12 00:17 Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди у матчі 16-го туру АПЛ проти ... Хосеп Гвардіола розповів, що він сказав гравцям у перерві матча з «Лутоном»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди у матчі 16-го туру АПЛ проти «Лутона».

Хосеп Гвардіола, Getty Images

— У мене були думки, що ми не можемо виграти п’ятий матч поспіль. У перерві я сказав хлопцям: «Чи ми можемо себе жаліти? Нам не потрібно цього робити».

Це футбол, подібне тут відбувається. Ми не будемо скаржитися на невезіння. Нападникам потрібно бути агресивнішими і забивати голи. Потрібно краще оборонятися під час флангових передач і бути на позитиві.

Ми повинні згадати, ким ми є. Великі особистості, великі команди на зразок цієї визначаються саме такими ситуаціями. Мені не подобається дивитися на футболістів, коли вони ведуть у рахунку 3:0 або 4:0. А ось чотири матчі без перемог та 1:0 до перерви у складному виїзді — цілком нормально, — сказав Хосеп Гвардіола.

Додамо, що після 16 турів «Манчестер Сіті» посідає 4 сходинку з 33 очками в активі.