Металіст 1925 — Олександрія — 0:3. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-11 15:59 11 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Олександрія — 0:3. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

11 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Олександрія.

Металлист 1925 - Александрия - 0:3. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Александрия - 0:3. Чемпионат Украины, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Олександрія (Олександрія) — 0:3 (0:0)
Голи: D. Skorko (64), R. Plaksa (75), R. Plaksa (83)

Попередження: Габелок (42), Жичиков (48), A. Ткачук (60), Жичиков (71), R. Plaksa (76), K. Сіхеєв (82)

Огляд матчу Металіст 1925 — Олександрія:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Лівий берег», «Олександрія» здобула перемогу над харківським «Металістом 1925» із рахунком 0:3. Перший тайм розпочався з сильних оборонних дій обох команд, що призвело до безгольової гри в перші 45 хвилин. На 42-й хвилині гравець харківського «Металіста 1925» А. Габелок отримав жовту картку, що додало матчу гостроти. У перерві рахунок залишився незмінним — 0:0. На початку другого тайму харківський «Металіст 1925» зробив дві ранні заміни. Арі Моура замінив Р. Русина, а А. Борячук вийшов замість О. Сидорова. Однак ці зміни мало що змінили в динаміці гри. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Металіста» М. Жмихов, що ще більше посилило тиск на його команду. На 57-й хвилині «Олександрія», бажаючи вийти з глухого кута, зробила дві заміни. Геовані замінив Хуана Альвіну, а А. Кравченко вийшов замість Р. Савченка. Швидкі дії принесли свої плоди на 64-й хвилині, коли гравець «Олександрії» Д. Скорко влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді дебютний гол. Лише за кілька хвилин гравець харківського «Металіста 1925» М. Жичиков отримав червону картку на 71-й хвилині, залишивши свою команду в меншості.

Ця невдача тільки посилилася, оскільки в тому ж інциденті він отримав ще й жовту картку. Олександрія" скористалася своєю чисельною перевагою, і Р. Плакса забив гол на 75-й хвилині, збільшивши перевагу до 0:2. Розчарування харківського «Металіста 1925» продовжилося, коли А. Ткачук отримав жовту картку на 80-й хвилині. Попри всі зусилля, їм не вдалося скоротити відставання в рахунку. Ба більше, на 83-й хвилині «Олександрія» знову знайшла ворота суперника, забезпечивши собі перемогу ще одним голом Р. Плакси. Наприкінці гри «Металіст 1925 Харків» спробував врятувати становище, зробивши дві пізні заміни. В. Дмитренко замінив О. Ременюка, а О. Ткачук вийшов замість Д. Капінуса. Однак цих змін виявилося недостатньо, щоб переломити хід поєдинку на свою користь: «Олександрія» також провела дві пізні заміни, ввівши в гру свіжі сили, щоб зберегти свою перевагу. На 80-й хвилині О. Кулаков замінив О. Андрійчука, на 87-й хвилині К. Сігєєв вийшов замість Д. Ващенка, а О. Шулянський — замість В. Калитвинцева. Із фінальним свистком «Олександрія» відсвяткувала вражаючу перемогу над харківським «Металістом 1925» із рахунком 0:3. Матч продемонстрував талант і майстерність обох команд, викликавши захват у вболівальників. Героєм матчу став гравець «Олександрії» Р. Плакса, який забив два вирішальні голи, що принесли його команді заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Динамо, Олександрія — Шахтар.