Наполі — Брага — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-12 23:57 12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Брага (Португалія). ... Наполі — Брага — 2:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Брага (Португалія).

Наполи - Брага - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНаполи - Брага - 2:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Наполі (Неаполь) — Брага (Португалія) — 2:0 (2:0)
Голи: Сердар Саатчі (9), Осімхен (33)

Предупредження: Simon Banza (19), J. Мендес (83)

Огляд матчу Наполі — Брага:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на легендарному стадіоні Дієго Армандо Марадони, «Наполі» здобув перемогу над «Брагою» з рахунком 2:0. Заряджена атмосфера і майстерність гри на полі тримали вболівальників у напрузі протягом усього матчу. З самого першого свистка обидві команди були сповнені рішучості домогтися успіху. «Наполі» вийшов уперед уже на 9-й хвилині завдяки невдалому голу С. Саатчі з «Браги». М’яч зрикошетив від Саатчі та опинився в сітці воріт, забезпечивши «Наполі» перевагу. По ходу гри напруга не слабшала. На 19-й хвилині гравець «Браги» С. Банза отримав жовту картку, що додало драматизму в і без того спекотну зустріч. Однак «Наполі» скористався своєю перевагою та збільшив відрив на 33-й хвилині завдяки фантастичному голу В. Осімхена. Клінічний удар Осімхена привів у захват домашню публіку та зміцнив домінування «Наполі» в матчі. «Брага» спробувала переломити хід зустрічі, зробивши першу заміну на 46-й хвилині. Піцці був замінений на А. Руїса, що додало команді нової енергії. У відповідь «Наполі» ввів у гру М. Політано та Е. Елмаса на 60-й хвилині, намагаючись зберегти контроль над грою. Матч тривав у стрімкому темпі, обидві команди проводили стратегічні заміни, намагаючись домогтися перемоги.

На 60-й хвилині у складі «Наполі» з’явилися П. Зелінські та Ж. Кахусте, а на 68-й хвилині СК «Брага» ввів у гру Р. Залазара замість Аль Мус Мус. Залазара замість Аль Мусраті. На 69-й хвилині місце Г. Распадорі зайняв В. Осімхен, який став автором голу у ворота «Наполі», що викликало бурхливі овації з боку вболівальників. Наполі також здійснив подальші зміни: С. Лоботка та Г. Гаетано замінили гравців на 69-й хвилині, а Хуан Жезус вийшов на поле замість Л. Остігарда на 73-й хвилині. Під кінець часу «Брага» відчайдушно шукала нагоду прорватися вперед, але зіткнулася з жорстким опором з боку оборони «Наполі». На 81-й хвилині команда провела останню заміну, замінивши В. Гомеса та Ж. Моутіньо на Ж. Мендеса та А. Ортуту. Мендеса та А. Орту відповідно. Ближче до кінця матчу гравець «Браги» Ж. Мендес отримав жовту картку на 83-й хвилині, і на полі спалахнула напруга. В останні хвилини гри «Брага» зробила останню заміну, випустивши Р. Орта замість Роні Лопеша на 88-й хвилині. У підсумку вражаюча гра «Наполі» в першому таймі та непоступлива оборона забезпечили заслужену перемогу над «Брагою» з рахунком 2:0. Ця перемога ще більше зміцнила становище «Наполі» в Лізі чемпіонів УЄФА і змусила вболівальників із нетерпінням чекати майбутніх матчів. Матч на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» продемонстрував винятковий талант і пристрасть, які визначають Лігу чемпіонів УЄФА. Вболівальники стали свідками захопливого поєдинку, сповненого незабутніх моментів, який демонструє, чому футбол люблять мільйони людей по всьому світу.