Зальцбург — Бенфіка — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 00:00 12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) і Бенфіка (Лісабон). ... Зальцбург — Бенфіка — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Зальцбург (Австрія) і Бенфіка (Лісабон).

Зальцбург - Бенфика - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЗальцбург - Бенфика - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Зальцбург (Австрія) — Бенфіка (Лісабон) — 1:3 (0:2)
Голи: Лука Сучич (57) — Ді Марія (32), Рафа Сілва (45+1), Кабрал (90+2)

Попередження: Лукас Гурна-Дуат (10), Феліпе Морато (45+4), P. Ратьков (51), Муса (72), D. Kameri (82), A. Шлагер (90)

Огляд матчу Зальцбург — Бенфіка:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні «Ред Булл Арена», «Ред Булл Зальцбург» приймав «Бенфіку», у якому обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Рахунок 0:2 на користь «Бенфіки» в перерві викликав побоювання у господарів поля, але вони зуміли повернути надію, забивши гол у другому таймі. На жаль для «Ред Булл Зальцбурга», «Бенфіка» оформила перемогу додатковим голом на останніх хвилинах гри, встановивши остаточний рахунок 1−3. Початок матчу ознаменувався атакувальними діями обох команд. Однак уже на 10-й хвилині гравець «Ред Булл Зальцбург» Л. Гурна-Дуат отримав жовту картку, що стало сигналом до початку напруженої боротьби. Гра тривала із запеклою боротьбою в півзахисті до 32-ї хвилини, коли гравець «Бенфіки» А. Ді Марія потужним ударом увігнав м’яч у сітку воріт, приголомшивши домашніх уболівальників і вивівши «Бенфіку» в лідери. Перед самою перервою, на 45-й хвилині, «Бенфіка» знову забила гол. Гол Рафи Сілви ще більше зміцнив перевагу «Бенфіки» над «Ред Булл Зальцбургом». Однак обидві команди не уникли дисциплінарних санкцій: перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Бенфіки» Морато. На початку другого тайму «Бенфіка» провела першу заміну, випустивши К. Тенгстедта замість П. Муси. «Ред Булл Зальцбург» спробував переломити хід матчу і провів атаку, в результаті якої на 51-й хвилині жовту картку отримав П. Ратков.

Щоб влити свіжі сили до складу, «Ред Булл Зальцбург» здійснив дві заміни: П. Ратков і Д. Нене замінили Фернандо і С. Койта відповідно. Койта відповідно. 57-ма хвилина принесла надію «Ред Булл Зальцбургу», коли Л. Сучич забив вирішальний гол, скоротивши відставання до 1−2. Обидві команди продовжували запекло битися, створюючи моменти на обох кінцях поля. На 68-й хвилині «Бенфіка» провела другу заміну, випустивши О. Кокчу замість Г. Гуедеша. По ходу гри напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Бенфіки» П. Муси на 72-й хвилині. На 76-й хвилині гравець «Ред Булл Зальцбург» С. Койта вирішив зрівняти рахунок, але його гол було скасовано через порушення офсайду. У міру того як час минав, обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. У складі «Ред Булл Зальцбург» замість Д. Камері, який отримав жовту картку на 82-й хвилині, з’явився О. Глух. У господарів поля жовту картку на 90-й хвилині отримав А. Шлагер. В останні хвилини гри «Бенфіка» провела останню заміну: Жоао Маріо замінив А. Кабрала. Саме тоді «Бенфіка» завдала остаточного удару по «Ред Булл Зальцбургу»: на 90-й хвилині А. Кабрал забив гол, забезпечивши гостьовій команді перемогу з рахунком 1:3. В останній спробі «Ред Булл Зальцбург» ввів у гру М. Бідструпа замість Р. Сіміча на 90-й хвилині, але було надто мало і надто пізно. Матч між «Ред Булл Зальцбург» і «Бенфікою» продемонстрував конкурентоспроможність і рівень майстерності обох команд. Незважаючи на рішучі дії «Ред Булл Зальцбурга» у другому таймі, рання перевага «Бенфіки» виявилася вирішальною. У результаті обидві команди отримали важливі уроки для подальшої участі в престижній Лізі чемпіонів УЄФА.