Порту — Шахтар — 5:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 23:56 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Шахтар (Донецьк). ... Порту — Шахтар — 5:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Шахтар (Донецьк).

Порту - Шахтер - 5:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПорту - Шахтер - 5:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Порту (Португалія) — Шахтар (Донецьк) — 5:3 (2:1)
Голи: Галено (9), Галено (43), Таремі (62), Пепе (76), Ф. Консейсао (82) — Сікан (29), С. Еустакіо (73), Егінальдо (88)

Попередження: Клаудіо Рамос (30), С. Консейсао (30), Судаков (54), Назарина (90), Валерій Бондар (90+1)

Огляд матчу Порту — Шахтар:

ФК «Порту» здобув перемогу в захоплюючому поєдинку з донецьким «Шахтарем» у Лізі чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ештадіу ду Драгау». Уболівальники були в передчутті матчу, адже обидві команди впродовж усієї гри демонстрували свою майстерність в атаці. Рахунок 2:1 у перерві задав тон захопливому другому тайму, який завершився з рахунком 5:3 на користь ФК «Порту». Початок гри пройшов у шаленому темпі, обидві команди прагнули захопити ініціативу з перших хвилин. Саме «Порту» взяв гору на 9-й хвилині, коли Гальєно, один із найяскравіших гравців команди, вразив ворота суперника. Уболівальники господарів вибухнули радісними криками з приводу ранньої переваги своєї команди. Однак донецький «Шахтар» швидко відповів на гол «Порту». На 29-й хвилині Д. Сікан, скориставшись помилкою в обороні, зрівняв рахунок, на мить приголомшивши домашніх уболівальників. Після того як рахунок зрівнявся, напруга матчу тільки зросла: лише за кілька миттєвостей «Порту» отримав дві жовті картки. Клаудіо Рамос і С. Консейкао отримали попередження від судді на 30-й хвилині, що додало напруженості в поєдинок. Під кінець першого тайму Гальєно знову продемонстрував свої виняткові гольові якості. На 43-й хвилині він вдруге за матч вразив ворота суперника, забезпечивши «Порту» вирішальну перевагу перед перервою. Уболівальники з надією та оптимізмом дивилися на решту 45 хвилин гри. Другий тайм розпочався зі спроб обох команд закріпити свою перевагу.

На 54-й хвилині донецький «Шахтар» отримав жовту картку, що ще більше підкреслило напруженість матчу. Попри невдачу, гості провели активну заміну на 59-й хвилині, випустивши замість Ньюертона Д. Криськіва, в надії змінити хід гри. Однак у ФК «Порту» були інші плани, і на 62-й хвилині М. Таремі збільшив свою перевагу. Вболівальники господарів поля вибухнули оглушливим ревом, оскільки їхня команда ще більше утвердила свій контроль над матчем. На 73-й хвилині донецький «Шахтар» забив гол у власні ворота, і рахунок став 4:1 на користь «Порту». Оборона господарів поля знову була прорвана, і їхня перевага здавалася неприступною. Але донецький «Шахтар» не збирався здаватися. На 88-й хвилині Егінальдо забив гол, скоротивши відставання і вдихнувши нове життя в матч. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, обидві команди невпинно йшли вперед у пошуках нових цілей. В останні хвилини гри «Порту» додав до свого рахунку ще один гол. Ф. Консейкао на 82-й хвилині переправив м’яч у сітку, оформивши чудову перемогу для своєї команди. Після фінального свистка стадіон «Ештадіу ду Драгау» вибухнув від захвату, ознаменувавши закінчення захопливого поєдинку. Матч продемонстрував азарт і непередбачуваність, якими славиться Ліга чемпіонів УЄФА. І «Порту», і донецький «Шахтар» продемонстрували величезну майстерність і цілеспрямованість, вразивши вболівальників своєю майстерністю в атаці. У підсумку перемогу здобув «Порту» з рахунком 5:3 на свою користь. Цей матч залишиться в пам’яті як класична зустріч у цьому престижному змаганні.