Селтік — Фейєноорд — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-12-13 23:57 13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Фейєноорд (Роттердам). ... Селтік — Фейєноорд — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

13 грудня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Фейєноорд (Роттердам).

Селтик - Фейеноорд - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаСелтик - Фейеноорд - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Селтік (Глазго) — Фейєноорд (Роттердам) — 2:1 (1:0)
Голи: L. Palma (33), Г. Лагерб’єльке (90+1) — Y. Minteh (82)

Попередження: А. Джонстон (22), R. Zerrouki (31), Q. Timber (44), Тейлор (45+1), Y. Minteh (61)

Огляд матчу Селтік — Фейєноорд:

«Селтік» здобув перемогу в захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Фейєноорда» на «Селтік Парк» із рахунком 1:0 у перерві та 2:1 в основний час. Матч був наповнений напруженими моментами і вражаючими виступами обох команд. Гра почалася із заміни гравця «Селтіка» на 19-й хвилині, коли Т. Івата був замінений на П. Бернардо. Ця зміна додала свіжих сил команді «Селтік», і вони одразу ж почали чинити тиск на своїх суперників. На 22-й хвилині жовту картку отримав А. Джонстон із «Селтіка», підкресливши фізичний характер матчу. Обидві команди грали рішуче і з великим бажанням вийти вперед. «Фейєноорд» отримав першу жовту картку на 31-й хвилині, коли Р. Зеррукі вчинив фол. Матч продовжував бути агресивним, обидві сторони демонстрували свій дух суперництва. 33-тя хвилина принесла «Селтіку» можливість збільшити перевагу. Л. Пальма вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, забезпечивши «Селтіку» перевагу 1:0. Цей гол зарядив енергією і гравців, і вболівальників, створивши на «Селтік Парк» напружену атмосферу. Розчарування «Фейєноорда» було очевидним, бо до свистка на перерву вони отримали ще дві жовті картки. К. Тімбер і Г. Тейлор отримали попередження, що відображає інтенсивність матчу. У другому таймі було зроблено більше замін, а на 54-й хвилині «Фейєноорд» зробив три заміни.

К. Стенгс, К. Тімбер і І. Пайшао вийшли на поле, щоб привнести в гру свіжі сили і створити потенційно вирішальні моменти. На 61-й хвилині «Фейєноорд» отримав ще одну жовту картку, коли Й. Мінтех вчинив фол. «Селтік» також зробив заміни на 68-й хвилині, замінивши М. Джонстона на Дж. Форреста, а К. Фурухасі на О Хьон Гю. На 75-й хвилині «Селтік» зробив ще дві заміни, випустивши С. Велша і Г. Лагербьельке. Тактичні зміни дозволили «Фейєноорду» зберегти перевагу. На 79-й хвилині «Фейєноорд» зробив останню заміну, випустивши Т. Білена замість Я. Ділросуна. Обидві команди робили стратегічні заміни, щоб отримати перевагу в завершальній стадії матчу. 82-га хвилина принесла «Фейєноорду» момент тріумфу, коли Й. Мінтех знайшов м’яч у сітці, скоротивши рахунок до 2:1. Гол надав матчу захопливого характеру та зарядив гравців «Фейєноорда» новою енергією. Однак «Селтік» вистояв і оформив перемогу на 90-й хвилині завдяки голу Г. Лагерб’єлки. Після фінального свистка домашня публіка вибухнула радістю, і «Селтік» здобув важку перемогу. Матч між «Селтіком» і «Фейєноордом» на «Селтік Парк» продемонстрував інтенсивність і змагальний характер футболу на найвищому рівні. Обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і сильне бажання перемогти. Перемога «Селтіка», безсумнівно, зміцнить його впевненість у собі, адже він продовжує свою європейську кампанію в Лізі чемпіонів УЄФА.