Ренн — Вільярреал — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 21:59 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Вільярреал (Іспанія). ... Ренн — Вільярреал — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Вільярреал (Іспанія).

Ренн - Вильярреал - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРенн - Вильярреал - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ренн (Франція) — Вільярреал (Іспанія) — 2:3 (1:1)
Голи: Ассіньон (37), Л. Блас (79), Ассіньон (90+12) — Джерард Морено (36), I. Ахомач (63), Парехо (80)

Предупредження: Крістофер Ву (9), Альбіоль (19), Буріго (23), J. Білочан (34), Джерард Морено (36), Манданда (45+1), Парехо (90+1)

Огляд матчу Ренн — Вільярреал:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА на легендарному стадіоні «Роажон Парк» зустрілися «Ренн» і «Вільярреал». Обидві команди прагнули перемоги, і гра обіцяла бути захопливою від самого початку. У перерві рахунок зрівнявся — 1:1, але «Вільярреал» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:2. Матч почався зі шквалу жовтих карток, оскільки гравці обох сторін демонстрували свою завзятість у боротьбі за м’яч. Першим отримав попередження гравець «Ренна» К. Вух на 9-й хвилині, а потім Р. Альбіоль на 19-й хвилині. Б. Буріжо та Ж. Бєлочан також потрапили до суддівського блокнота на 23-й та 34-й хвилинах відповідно. Однак саме «Вільярреал» на 36-й хвилині з пенальті вирвав перемогу. Г. Морено вийшов на ударну позицію і з легкістю реалізував його, забезпечивши своїй команді цінну перевагу 1:0. Миттю пізніше Морено був вилучений з поля, що ще більше загострило атмосферу матчу. «Ренн» швидко відреагував, і вже за хвилину Л. Ассіньон зрівняв рахунок, потішивши домашніх уболівальників. Перший тайм завершився тим, що С. Манданда, гравець «Ренна», приєднався до своїх товаришів по команді в суддівській книжці. Другий тайм розпочався із замін з обох сторін.

На 48-й хвилині «Вільярреал» замінив Ж. Фойта на Р. Террата, а «Ренн» замінив Б. Буріжо на Л. Бласа на 54-й хвилині. Однак на 63-й хвилині «Вільярреал» повернув собі лідерство завдяки голу І. Ахомача. «Ренн» намагався відігратися і здійснив потрійну заміну на 69-й хвилині, випустивши Б. Йілдіріма, А. Гуїрі та А. Трюффера. Однак на 80-й хвилині «Вільярреал» збільшив свою перевагу за рахунок голу Д. Парехо. Не розгубившись, «Ренн» відбився і відіграв один м’яч на 79-й хвилині завдяки голу Л. Бласа. Коли гра висіла на волосині, обидві команди провели додаткові заміни, щоб надати грі свіжих сил. Коли матч досяг своєї кульмінації, «Ренн» вирішив, що зрівняв рахунок на останніх хвилинах, коли Л. Ассіньон знайшов ворота. Незважаючи на розчарування, обидві команди показали блискучий атакувальний футбол, підкоривши вболівальників. Вільярреал вийшов переможцем, але Ренн продемонстрував свою стійкість, пресингуючи суперника до фінального свистка. Загалом, матч між Ренном і Вільярреалом виявився захопливим, сповненим драматизмом, голами і фантастичним футболом. Обидві команди можуть пишатися своєю грою, а шанувальники красивої гри отримали незабутній вечір Ліги Європи УЄФА.