Спортинг — Штурм — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:51 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Штурм (Грац). ... Спортинг — Штурм — 3:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Штурм (Грац).

Спортинг - Штурм - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпортинг - Штурм - 3:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спортинг (Лісабон) — Штурм (Грац) — 3:0 (1:0)
Голи: В. Дьокерес (39), Гонсало Інасіо (61), Гонсало Інасіо (70)

Предупредження: Йон Горенц Станкович (75)

Огляд матчу Спортинг — Штурм:

Спортинг" здобув перемогу над «Штурмом Грац» із рахунком 3:0 У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Спортинг» приймав «Штурм Грац». Господарі поля продемонстрували вражаючу гру, здобувши комфортну перемогу над суперником із рахунком 3:0. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, прагнучи якнайшвидше захопити лідерство. Sporting CP з перших хвилин взяв гру під свій контроль, володіючи м’ячем і створюючи кілька гольових моментів. На 39-й хвилині Віктор Гекерес переправив м’яч у сітку воріт, і «Спортинг» пішов на перерву із заслуженим рахунком 1:0. У другому таймі «Спортинг» не збирався зменшувати оберти. На початку тайму вони зробили три заміни, вливаючи свіжі сили до складу. Гекерес, який забив перший гол, був замінений на Майкла Едвардса на 46-й хвилині. Крім того, М. Хюльманд поступився місцем Х. Моріті, а Матеус Рейс був замінений на Г. Інасіо. Заміни виявилися вдалими, оскільки «Спортинг» продовжив домінувати в матчі. На 61-й хвилині Інасіо скористався гольовою можливістю і збільшив перевагу команди до 2:0.

На 70-й хвилині Інасіо вкотре продемонстрував свою майстерність, забивши другий гол у матчі та фактично оформивши перемогу «Спортинга». На 74-й хвилині «Штурм Грац» зробив дві заміни: О. Кітеішвілі вийшов замість Х. Серрано, а на 75-й хвилині «Спортінг» здійснив останню заміну: Н. Сантос вийшов замість П. Гонкалвеса. На тій самій хвилині «Штурм Грац» отримав жовту картку, коли Й. Горенц Станкович був попереджений арбітром за грубе порушення. В останні хвилини гри «Штурм Грац» здійснив ще дві заміни на 82-й і 83-й хвилинах: М. Саркарія і Т. Хорват вийшли замість С. Влодарчика і С. Херландера відповідно. Херландера відповідно. Однак ці зміни не змінили результату матчу, і «Спортинг» здобув упевнену перемогу з рахунком 3:0. «Спортинг» демонстрував свою перевагу впродовж усього матчу, показуючи майстерність в атаці та надійний захист. Завдяки цій перемозі «Спортинг» зробив важливий крок уперед у своїй кампанії в Лізі Європи УЄФА, продовжуючи боротися за перше місце у своїй групі. Своїм вражаючим виступом проти «Штурму Граца» «Спортінг» дав зрозуміти своїм майбутнім суперникам, що з ними потрібно рахуватися в цьому змаганні.