Слован — Олімпія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-14 23:56 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) та Олімпія (Словенія). ... Слован — Олімпія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) та Олімпія (Словенія).

Слован - Олимпия - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСлован - Олимпия - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Слован (Братислава) — Олімпія (Словенія) — 1:2 (1:1)
Голи: César Blackman (27) — P. Л. Швайзер (17), P. Л. Швайзер (58)

Попередження: Kevin Wimmer (16), T. Elšnik (42)

Огляд матчу Слован — Олімпія:

У напруженому матчі Ліги конференції Європи УЄФА між братиславським «Слованом» і люблянською «Олімпією» перемогу з рахунком 2:1 здобула «Олімпія». Гра проходила на стадіоні Štadión Tehelné, створюючи яскраву атмосферу для гравців і вболівальників. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. На 16-й хвилині гравець братиславського «Слована» К. Віммер отримав жовту картку, задавши тон напруженій боротьбі. Уже за хвилину гравець «Олімпії» з Любляни П. Л. Швайзер забив гол, вивівши свою команду вперед. Не заспокоївшись, «Слован» із Братислави відбився і зрівняв рахунок на 27-й хвилині завдяки голу К. Блекмана, на радість господарів поля. По ходу тайму боротьба загострилася, внаслідок чого на 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олімпії» з Любляни Т. М. Елснік. З початком другого тайму гра набула драматичного характеру. На 54-й хвилині гравець братиславського «Слована» М. Борян отримав червону картку, змусивши свою команду грати з меншою кількістю гравців на полі. Це був удар по надіях братиславського «Слована» на перемогу, і «Олімпія» з Любляни, скориставшись чисельною перевагою, забила на 58-й хвилині, вкотре завдяки вражаючому П. Л. Швайцеру. Слован Братислава зробив першу заміну на 56-й хвилині, випустивши М. Трновського замість К. Віммера.

Однак їхні спроби відігратися були припинені рішучою обороною «Олімпії» з Любляни. Обидві команди провели ще по одній заміні, щоб посилити свої склади. «Слован Братислава» замінив Л. Паушека на Й. Змрхала, а Д. Стрільця на М. Толіча на 67-й хвилині. На 75-й хвилині «Олімпія Любляна» також зробила дві заміни: М. Брест замінив Р. Каса, а Ж. Сілва — Я. Ласіцкаса. Ласіцкаса. Матч продовжував залишатися напруженим у заключній стадії, і на 83-й хвилині «Олімпія Любляна» зробила останню заміну. П. Л. Швайзер, який відігравав важливу роль упродовж усього матчу, був замінений на М. Нукіча. Відчуваючи перемогу, «Олімпія» зробила останню заміну на 89-й хвилині, замінивши С. Фадіду на М. Міяйловича. Після фінального свистка «Олімпія» відсвяткувала важку перемогу над братиславським «Слованом» із рахунком 2:1. Незважаючи на те, що більшу частину матчу «Слован» грав удесятьох, братиславський клуб доклав чимало зусиль, але в підсумку зазнав поразки. «Олімпія Любляна» продемонструвала свою силу та рішучість, підкресливши свій потенціал у змаганні. Захопливий матч на стадіоні «Штадіон Техелне» став нагадуванням про пристрасть та азарт, які може принести футбол. Обидві команди продемонстрували майстерність, стійкість і командний дух упродовж усієї гри, залишивши вболівальників у передчутті наступного розділу в їхній європейській футбольній подорожі.