Лугано — Бешикташ — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 00:01 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лугано (Швейцарія) і Бешикташ (Стамбул). ... Лугано — Бешикташ — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лугано (Швейцарія) і Бешикташ (Стамбул).

Лугано - Бешикташ - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛугано - Бешикташ - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лугано (Швейцарія) — Бешикташ (Стамбул) — 0:2 (0:1)
Голи: C. Тосун (36), Д. Амартей (88)

Предупредження: J. Muleka (10), D. Е. Тікназ (63), Дж. Espinoza (73), M. E. Hekimoglu (75),. Bulut (75), A. Hajdari (76), Зайнутдінов (80)

Огляд матчу Лугано — Бешикташ:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Летцигрунд» ФК «Лугано» приймав «Бешикташ». Атмосфера в залі була напруженою, бо вболівальники обох команд із нетерпінням чекали на виступ своїх команд у цьому поєдинку Конференції Ліги Європи УЄФА. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, оскільки обидві команди прагнули довести свою перевагу на самому початку. «Бешикташ» розпочав яскраво і з перших хвилин продемонстрував свої атакувальні наміри. Остаточно глухий кут був перерваний на 36-й хвилині, коли нападник «Бешикташа» Ченк Тосун ударом головою вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади. ФК «Лугано» випустив М. Хаджа замість С. Владі, а «Бешикташ» замінив бомбардира Тосуна на С. Кілічоя. Ці зміни надали грі нової енергії, і обидві команди стали прагнути до вирішального другого голу. На 61-й хвилині «Бешикташ» здійснив ще дві заміни: С. Укан і Дж. Мулека вийшли замість Д. Е. Тікназа і М. Е. Хекімоглу відповідно.

Однак усього за дві хвилини Тікназ отримав жовту картку, додавши напружений момент у гру. Матч продовжився в запеклій боротьбі, обидві сторони отримали шквал жовтих карток. Суддя виніс попередження гравцям «Лугано» Х. Еспінозі та А. Хаждарі, а також гравцям «Бешикташа» М. Е. Хекімоглу та О. Булуту. На 70-й хвилині «Лугано» провів ще дві заміни, замінивши Х. Еспінозу та Р. Мачека на А. Арігоні та Дж. Саббатіні. Попри всі зусилля, на 88-й хвилині «Бешикташ» завдав чергового удару. С. Е. Терзі подвоїв перевагу «Бешикташа» і зробив гру недосяжною для «Лугано». Однак останні хвилини гри не обійшлися без інцидентів: в обох команд було вилучено по гравцеві. А. Окслейд-Чемберлен отримав червону за «Бешикташ», а Р. Штеффен — за «Лугано». Фінальний свисток ознаменував заслужену перемогу «Бешикташа» з вражаючим рахунком 2:0. Матч продемонстрував рішучість і бойовий дух обох команд. ФК «Лугано» відважно бився, але в підсумку не зміг здобути перемогу над сильним і клінічним «Бешикташем». Тепер обидві команди з нетерпінням чекають на наступний матч Ліги конференції Європи УЄФА, сподіваючись закріпити свої здобутки в цьому інтригуючому поєдинку на стадіоні «Летцигрунд».