Лілль — Клаксвік — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 00:04 14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Клаксвік (Фарери). ... Лілль — Клаксвік — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 грудня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Клаксвік (Фарери).

Лилль - Клаксвик - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛилль - Клаксвик - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лілль (Франція) — Клаксвік (Фарери) — 3:0 (1:0)
Голи: Ю. Язиджі (29), Анхель Гомес (87), Є. Жегрова (90+6)

Попередження: Хайні Ватнсдал (18), Вегард Форрен (28), Бенталеб (39), Jóannes Kalsø Danielsen (61), Йонсен (77), Jóannes Kalsø Danielsen (85)

Огляд матчу Лілль — Клаксвік:

У захопливому матчі Ліги конференції Європи УЄФА французький «Лілль» зустрівся з фарерським «КІ Клаксвік» на «Декатлон Арені» — «Стад П’єр-Морой». Обидві команди жадали перемоги, і з початком матчу атмосфера була напруженою. Перший тайм розпочався з напружених дій, коли обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість. На 18-й хвилині гравець команди KI Klaksvik Х. Ватнсдаль отримав жовту картку, що задало тон майбутньому напруженому матчу. Фарерська команда продовжувала наполегливо боротися, але зіткнулася з черговою невдачею, коли В. Форрен отримав жовту картку на 28-й хвилині. Лілль скористався цією можливістю і швидко домігся успіху, коли Й. Язичі було призначено пенальті на 29-й хвилині. З великим самовладанням Язічі реалізував пенальті і забезпечив «Ліллю» перевагу 1:0. Господарі продовжували тиснути, і на 39-й хвилині Н. Бенталеб отримав жовту картку. На початку другого тайму «Лілль» зробив тактичну заміну, замінивши Бенталеба на Б. Андре на 46-й хвилині. Клаксвік також здійснив зміни, випустивши на поле Б. Петерсена і Д. Павловича на 59-й хвилині. Однак, попри всі зусилля, «Клаксвіку» так і не вдалося прорвати надійну оборону «Лілля». На 61-й хвилині гравець «Клаксвіка» Й. Даніельсен отримав жовту картку, поповнивши свій зростаючий список попереджень. «Лілль» скористався ситуацією і зробив кілька замін, щоб зберегти свою перевагу.

Ю. Язічі був замінений на Е. Жегрова, Ісмаїлі звільнив місце для Г. Гудмундссона, а А. Оунас вийшов замість А. Гомеша, все на 67-й хвилині. KI Klaksvik також здійснив зміни, випустивши К. Кронберга замість Л. Ахмеда на 72-й хвилині. Однак фарерській команді ніяк не вдавалося знайти переломний момент. На 77-й хвилині Р. Йонсен отримав жовту картку, що додало «Клаксвіку» ще більше дисциплінарних проблем. У заключній стадії матчу обидві команди продовжували запекло битися. На 85-й хвилині Й. Даніельсен отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки для KI Klaksvik. Розчарування фарерської команди продовжилося, коли на тій же хвилині Й. Андреасен отримав жовту картку, яка потім переросла в червону на 90-й хвилині. Лілль, підстьобуваний чисельною перевагою, пішов далі і на 87-й хвилині було призначено пенальті. А. Гомеш впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Лілля» до 2:0. На цьому драма не закінчилася: у компенсований час у ворота «Лілля» було призначено ще один пенальті. Е. Жегрова спокійно реалізувала його, здобувши переконливу перемогу з рахунком 3:0. Цією перемогою «Лілль» продемонстрував свою силу та вміння домінувати над суперниками. Незважаючи на енергійну гру KI Klaksvik, вони не змогли зрівнятися з «Ліллем» у майстерності та холоднокровності. Цей матч став підтвердженням конкурентоспроможності Ліги Європи УЄФА, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного раунду матчів цього захопливого турніру.