Боруссія М — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 23:29 15 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

15 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Вердер (Бремен).

Боруссия М - Вердер - 2:2. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Вердер - 2:2. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Вердер (Бремен) — 2:2 (1:1)
Голи: R. Reitz (45), R. Reitz (49) — Борре (7), Марвін Дакш (76)

Попередження: М. Вобер (34), Онора (45+5), Вайзер (45+5), Романо Шмід (52), Джуліан Вейгл (66)

Огляд матчу Боруссія М — Вердер:

Захоплива нічия між «Боруссією» з Монхенгладбаха і «Вердером» з Бремена в матчі Бундесліги У захопливому поєдинку Бундесліги «Боруссія» з Монхенгладбаха і «Вердер» з Бремена зіграли внічию на стадіоні BORUSSIA-PARK. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, що призвело до рахунку 1:1 у перерві, а потім до нічиєї 2:2 в основний час. На самому початку гри «Вердер Бремен» продемонстрував свої наміри, вийшовши вперед на 7-й хвилині завдяки голу Р. Борре. Борре. Нападник вдало пробив повз воротаря монхенгладбахців, чим привів у захват уболівальників. Однак монхенгладбаська «Боруссія» швидко знайшла свій ритм і почала домінувати у володінні м’ячем. Їхні зусилля окупилися на 45-й хвилині, коли Р. Райтц забив гол, зрівнявши рахунок перед самою перервою. У першій половині гри М. Вобер із «Монхенгладбаха», Ф. Онорат і М. Вайзер із «Вердера Бремена» були попереджені арбітром. Інтенсивність гри була очевидна, обидві команди боролися за кожен м’яч. Другий тайм почався з того, що «Монхенгладбах» продовжив свою вражаючу гру. Вони вийшли вперед на 49-й хвилині, коли Р. Райц забив свій другий гол за вечір. Молодий півзахисник був в ударі, і його дубль став чудовою підмогою для господарів поля. Після голу гра стала більш жорсткою, що призвело до кількох жовтих карток. Р. Шмід із «Вердера Бремена» і Й. Вайгль із Монхенгладбаха потрапили до суддівського блокнота за грубі порушення.

На 68-й хвилині «Вердер Бремен» зробив дві перші заміни, випустивши Дж. Нджінмаха та С. Лінена замість Р. Шміда та Л. Біттенкурта відповідно. Ці заміни додали свіжих сил бременському «Вердеру», який прагнув зрівняти рахунок. Їхні зусилля окупилися на 76-й хвилині, коли М. Дакш знову зрівняв рахунок. У заключній стадії гри обидві команди прагнули переможного голу, і в останні хвилини обидва менеджери здійснили тактичні зміни, щоб спробувати завоювати всі три очки. На 81-й хвилині у складі монхенгладбахської «Боруссії» замість Р. Райца та Р. Хака з’явилися Н. Нгуму та К. Крамер. На 86-й хвилині замість Ф. Агу у складі бременського «Вердера» з’явився О. Деман. На останніх хвилинах гри «Монхенгладбах» здійснив ще дві заміни — М. Коне і Г. Ранос замінили М. Онората і Ф. Нойхауса відповідно. Остання заміна бременців відбулася на 90-й хвилині, коли А. Плеа замінив Й. Борхеса Санчеса. Однак на 90-й хвилині матч набув драматичного повороту, коли гравець монхенгладбахської «Боруссії» К. Крамер отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на останні хвилини. Незважаючи на кілька запізнілих моментів, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився в захоплюючій нічиїй 2:2. Гравці отримали заслужені оплески від уболівальників за їхні енергійні та видовищні виступи. Ця зустріч продемонструвала конкурентну природу німецького футболу і якість як «Боруссії» з Монхенгладбаха, так і «Вердера» з Бремена. Нічия стала справедливим відображенням рівної боротьби, обидві команди довели свою спроможність в одному з найбільш захопливих матчів сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Боруссія М, Вердер — РБ Лейпциг.