Монако — Ліон — 0:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-15 23:54 15 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Ліон — 0:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

15 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Ліон (Франція).

Монако - Лион - 0:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Лион - 0:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Монако (Франція) — Ліон (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Джефіньо (85)

Предупредження: Вілфрід Сінго (29), Мата (31), Енріке (90+6)

Огляд матчу Монако — Ліон:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Луї II» «Монако» приймав «Олімпік Ліонне». Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь «Ліона», але не без напружених моментів і стратегічних замін. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі обох команд, і жодній з них не вдалося вийти з глухого кута. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» В. Сінго, а через дві хвилини був вилучений Клінтон Мата. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості завоювати важливі три очки. «Монако» зробив першу заміну в матчі на 70-й хвилині, коли М. Камара вийшов замість Е. Діопа. Ліон швидко відповів своєю заміною на 71-й хвилині, випустивши Р. Черки замість М. Діавара. Ліон продовжив вносити зміни до свого складу: К. Толіссо замінив А. Мейтленда-Найлса на 71-й хвилині, а Н. Тальяфіко вийшов замість Енріке на 74-й хвилині.

Другу заміну «Монако» також зробив на 78-й хвилині, випустивши М. Аклюша замість В. Бен Єддера. Коли гра вступила в завершальну стадію, на 83-й хвилині замість А. Лаказетта і Жозефіньйо з’явилися Т. Кадевер і Е. Нуама, відповідно. Заміни виправдалися вже за дві хвилини, коли Жефіньо блискучим ударом у дальній кут вивів «Ліон» уперед на 85-й хвилині. Третю й останню заміну «Монако» зробив на 88-й хвилині: І. Якобс замінив К. Уаттару. В останні хвилини гри напруга наростала, і на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Енріке. У підсумку «Ліон» вийшов переможцем із цієї напруженої боротьби завдяки пізньому голу Жефіньо. Матч продемонстрував інтенсивність і конкурентність Ліги 1: обидві команди боролися за бажану перемогу. На стадіоні «Стад Луї II» розгорнулася захоплива боротьба, і до самого фінального свистка вболівальники перебували на межі своїх можливостей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Монако, Ліон — Нант.