Ньюкасл — Фулгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 19:05 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Фулгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Фулгем (Англія).

Ньюкасл - Фулхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Фулхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Ньюкасл (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:0 (0:0)
Голи: L. Miley (57), Альмірон (64), Берн (82)

Предупредження: Жоао Палінья (70), Боббі Рід (81)

Огляд матчу Ньюкасл — Фулгем:

«Ньюкасл Юнайтед» здобув переконливу перемогу над «Фулгемом» із рахунком 3:0 у матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Сент-Джеймс Парк». Перший тайм почався безгольовим, але в другій половині зустрічі «Ньюкасл» пожвавився і здобув комфортну перемогу. На початку матчу обидві команди провели значні заміни. На 14-й хвилині гравця «Ньюкасла» Ф. Шара замінив Е. Крафт, а на 22-й хвилині червону картку отримав гравець «Фулхема» Р. Хіменес, залишивши свою команду вдесятьох на полі. «Ньюкасл» продовжив вносити тактичні зміни: на 36-й хвилині Джоелінтон поступився місцем Л. Майлі. Заміна виявилася результативною: на 57-й хвилині Майлі відкрив рахунок у матчі, переломивши хід гри і забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. У спробі переломити хід гри «Фулхем» також зробив заміни. На 61-й хвилині А. Перейра замінив К. Тете, а Т. Кастань вийшов замість Родріго Муніса. На 64-й хвилині «Ньюкасл» збільшив свою перевагу за рахунок голу М. Альмірона, вивівши команду в лідери.

Розчарування «Фулхема» зростало, і на 70-й хвилині жовту картку отримав Дж. Палхінья. Попри тактичні зміни у складі «Фулхема» з трьома додатковими замінами, включно із заміною Т. Кейрні на С. Лукіча та заміну Дж. Палхіньї на Х. Ріда, «Ньюкасл» продовжував контролювати ситуацію. На 77-й хвилині А. Івобі замінив Б. Де Кордова-Ріда, але це мало що змінило в результаті гри. Ньюкасл Юнайтед" оформив перемогу на 82-й хвилині, коли Д. Берн вразив ворота суперника. Команда демонструвала свою перевагу й атакувальну майстерність упродовж усього матчу, унаслідок чого «Фулхем» ледве стримував своїх суперників. У заключній стадії гри обидві команди провели кілька замін: В. Лівраменто і Д. Берн були замінені на М. Рітчі і С. Ботмана у складі «Ньюкасла». А. Гордон вийшов на поле замість Л. Голла, зробивши останню заміну в складі «Ньюкасла». Пролунав фінальний свисток, і «Ньюкасл» здобув переконливу перемогу над «Фулгемом» із рахунком 3:0. Їхня добре продумана тактика і клінічна гра стали вирішальними факторами в цій зустрічі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Ньюкасл, Фулгем — Бернлі.