Гавр — Ніцца — 3:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 19:54 16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Ніцца — 3:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Ніцца (Франція).

Гавр - Ницца - 3:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Ницца - 3:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Гавр (Франція) — Ніцца (Франція) — 3:1 (2:0)
Голи: E. Sabbi (5), E. Sabbi (35), М. Байо (51) — T. Louchet (90+1)

Попередження: E. Sabbi (27), Мелвін Бард (56), O. Таргалін (62), Данте (79), S. Grandsir (80)

Огляд матчу Гавр — Ніцца:

«Гавр» зіграв із «Ніццою» в захопливому футбольному матчі Ліги 1 на стадіоні «Океан». Рахунок у перерві був 2:0 на користь «Гавра», але в підсумку 3:1 — перемога. На 5-й хвилині гри гравець «Гавра» Е. Саббі забив перший гол, задавши тон матчу. Однак на 27-й хвилині він же отримав жовту картку, можливо, через хвилинну помилку. Проте Саббі спокутував свою провину, забивши ще один гол на 35-й хвилині, ще більше зміцнивши перевагу «Гавра». На початку другого тайму «Ніцца» зробила заміну: Й. Ндайішіміє вийшов замість М. Сансона на 46-й хвилині. Однак на 51-й хвилині М. Байо, гравець «Гавра», реалізував пенальті і ще більше збільшив свою перевагу. На 56-й хвилині М. Бард із «Ніцци» також отримав жовту картку, додавши проблем своїй команді. Намагаючись переломити хід матчу, «Ніцца» зробила дві заміни на 61-й хвилині: М. Бард був замінений на Р. Перро, а Е. Гуессан — на А. Бальде. Бальде. Однак на 62-й хвилині гравець «Гавра» О. Таргаллін отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу.

Незабаром після цього «Гавр» зробив свої заміни: О. Таргаллін був замінений на А. Туре на 65-й хвилині, а Е. Саббі — на А. Жужу на 66-й хвилині. Жужу на 66-й хвилині. На 72-й хвилині «Ніцца» також зробила зміни, замінивши Х. Будауї на А. Клод-Моріса. На 74-й хвилині обидві команди продовжили робити заміни: «Гавр» замінив Ж. Казимира на С. Грансіра, а «Ніцца» — А. Бальде на Т. Луше. Матч став більш напруженим, коли на 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ніцци» Данте, а на 80-й хвилині — гравець «Гавра» С. Грансір. На 81-й хвилині обидві команди отримали червоні картки за драматичний поворот подій. Гравець «Ніцци» Ж. Тодібо та гравець «Гавра» С. Грандсір отримали червоні картки, залишивши на полі по десять осіб. На 84-й хвилині «Гавр» зробив останні заміни: Й. Кехта замінив А. Айєва, а М. Байо — Д. Кузяєва. Однак на 90-й хвилині «Ніцці» вдалося забити гол у ворота Т. Луше, трохи скоротивши відставання «Гавра». У підсумку «Гавр» вийшов уперед із підсумковим рахунком 3:1, здобувши заслужену перемогу над «Ніццою» в цьому напруженому матчі Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Гавр, Ніцца — Ланс.